Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Finikso „Suns“ (31-39) NBA Orlando burbule lieka vienintele nepralaimėjusia komanda. Praėjusią naktį Devino Bookerio traukiama „Suns“ 119:112 (25:32, 35:28, 28:26, 31:26) palaužė Majamio „Heat“ (43-27).

35
30
100%
5/5
79%
15/19

Atnaujintame NBA sezone Volto Disnėjaus pramogų parke „Suns“ laimėjo visas 5 rungtynes ir dabar Vakarų konferencijoje užima 10 vietą.

Devintoje vietoje žengianti Portlando „Trail Blazers“ turi viena pergale daugiau, tačiau taip pat ir sužaidė vienu maču daugiau.

Į Orlando burbulą „Suns“ buvo pakviesta kaip antra prasčiausia ekipa tarp 22 klubų.

„Turime tokią komandą, kuri norėjo čia atvykti ir įrodyti, kad yra verta čia būti. Mes girdėjome daug kalbų. Kai žmonės apie tave kalba, norisi įrodyti, kad jie klysta“, – sakė „Suns“ treneris Monty Williamsas.

Nugalėtojų gretose Devinas Bookeris per 35 minutes įmetė 35 taškus (15/19 dvit., 0/7 trit., 5/5 baudos) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

Nuo suolo pakilęs Jevonas Carteris smeigė 6 tritaškius iš 8 ir su 20 taškų sužaidė geriausias savo sezono rungtynes.

Ricky Rubio per 29 minutes surinko 7 taškus, 10 atkovotų kamuolių bei 8 rezultatyvius perdavimus.

Majamio ekipa vertėsi be Gorano Dragičiaus, Jimmy Butlerio ir Kendricko Nunno.

„Heat“: Duncanas Robinsonas ir Tyleris Herro (8 atk. kam, 10 rez. perd.) po 25, Bamas Adebayo 18 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), Jae Crowferis 17 (4/5 trit.), Andre Iguodala 12.

„Suns“: Devinas Bookeris 35 (15/19 dvit., 5/5 baudos), Jevonas Carteris 20 (6/8 trit.), Deandre Aytonas 18 (12 atk. kam.), Cameronas Johnsonas 14, Mikalas Bridgesas 10.