Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Pirmosiose rugpjūčio 9-osios dienos rungtynėse Volto Disnėjaus pramogų parke pergale džiaugėsi Oklahomos „Thunder“ (43-26).

23
24
63%
5/8
100%
2/2

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) mače „Thunder“ 121:103 (32:23, 32:25, 26:27, 31:28) parklupdė Vašingtono „Wizards“ (24-46) krepšininkus.

Po šios pergalės „Thunder“ įtvirtino savo pozicijas Vakarų konferencijoje – penktoje vietoje žengiantis Oklahomos klubas laimėjimu skaičiumi susilygino su 4-oje vietoje žengiančia Hjustono „Rockets“, kuri yra sužaidusi vieneriomis rungtynėmis mažiau.

Rungtynėse „Thunder“ triuškinamą pranašumą įgijo jau antrojo kėlinio viduryje, kai po Luguentzo Dorto komandos skyrė 19 taškų – 54:35.

Lemiamame ketvirtyje „Wizards“ buvo pavykę priartėti iki 12 taškų (80:92), tačiau „Thunder“ tuomet laimėjo atkarpą 11:3 ir išsprendė rungtynių likimą – 103:83.

Vakar 32-ąjį gimtadienį atšventęs Danilo Gallinari surengė produktyvų pasirodymą – 20 taškų (3/3 dvit., 3/5 trit., 5/5 baud.) per 22 minutes.

„Thunder“: Dariusas Bazley 23, Danilo Gallinari 20, Shai Gilgeousas-Alexanderis 18, Mike'as Muscala 14, Chrisas Paulas (9 rez. perd.) ir Hamidou Diallo po 13.

„Wizards“: Jerome'as Robinsonas 19, Isaacas Bonga 14 (8 atk. kam.), Troy Brownas (8 atk. kam.) ir Moritzas Wagneris po 12, Rui Hachimura 11 (8 atk. kam.), Ish Smithas 10.