Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Bobanas Marjanovičius sužaidė vienas geriausių sezono rungtynių, o lyderius tausojusi Dalaso „Mavericks“ (43-30) ekipa šventė pergalę.

27
30
89%
8/9
50%
3/6

Įspūdingą ketvirtąjį kėlinį sužaidęs Teksaso klubas Orlando burbule 122:114 (30:38, 24:32, 34:30, 34:14) palaužė Jutos „Jazz“ (43-28) pasipriešinimą.

Šiose rungtynėse „Mavericks“ suteikė poilsio Luka Dončičiui bei Kristapui Porzingiui. Tuo metu „Jazz“ ekipai nepadėjo Donovanas Mitchellas.

Starto penkete dvikovą pradėjęs Marjanovičius per 25 minutes pelnė 20 taškų (7/10 dvit., 0/1 trit., 6/6 baudos), atkovojo 9 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 2 metimus.

„Mavericks“ ketvirtąjį kėlinį pradėjo turėdami 12 taškų deficitą (88:100), tačiau Timas Hardaway pelnė taškus iš po krepšio, Maxi Kleberis surinko 9 taškus paeiliui, o Hardaway pridėjo dar vieną dvitaškį ir ketvirtį spurtu 13:0 pradėję Dalaso krepšininkai išsiveržė į priekį 101:100.

Iki dvikovos pabaigos likus 3 minutėms, Rayjonas Tuckeris realizavo tris baudas ir sumažino „Jazz“ atsilikimą iki minimumo (109:110). Tuomet Hardaway bei Sethas Curry smeigė po du tritaškius ir dviejų minučių atkarpą 12:3 laimėję „Mavericks“ įtvirtino savo pergalę – 122:112.

„Mėgavausi tuo, kaip sugrįžome į rungtynes. Mėgstu laimėti ir nekenčiu pralaimėjimų. Puikus jausmas, kad vyrukai kartu sugebėjo išsikapstyti“, – džiaugėsi vyriausiasis „Mavericks“ treneris Rickas Carlisle‘as.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Hardaway pelnė 27 taškus (8/9 dvit., 3/6 trit., 2/2 baudos), atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 3 kamuolius.

„Jazz“: Jordanas Clarksonas 18 (5/7 trit.), Rayjonas Tuckeris 17 (4/7 dvit.), Emmanuelis Mudiay 14 (4/8 dvit.), Georgesas Niangas 13 (4/4 trit.).

„Mavericks“: Timas Hardaway 27 (8/9 dvit., 3/6 trit.), Sethas Curry 22 (4/6 trit.), Bobanas Marjanovičius 20 (7/10 dvit., 9 atk. kam.), J.J. Barea 18 (5/9 dvit., 8 rez. perd.), Trey Burke‘as 14, Maxi Kleberis 11.