Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Jono Valančiūno atstovaujama Memfio „Grizzlies“ (33-39) rizikuoja nepatekti į Vakarų konferencijos atkrintamąsias.

29
29
100%
5/5
75%
6/8

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) burbule „Grizzlies“ 107:122 (17:24, 23:32, 33:27, 34:39) nusileido Bostono „Celtics“ (48-23) ir patyrė šeštąjį pralaimėjimą per pastaruosius 7 susitikimus.

Po šio pralaimėjimo „Grizzlies“ Vakaruose nusirito į 9-ąją vietą ir paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse privalės įveikti vienvaldžius NBA lyderius Milvokio „Bucks“, kad išsaugotų 9-ąją poziciją, garantuojančią peržaidimą dėl patekimo į atkrintamąsias.

Valančiūnas aikštėje reabilitavosi po nesėkmingo mačo su Toronto „Raptors“ – 14 taškų (5/10 dvit., 4/6 baud.), 10 atkovotų ir 2 perimti kamuoliai per 25 minutes.

Rungtynių likimą „Celtics“ išsprendė dar pirmojo mačo dalyje, kai laimėjo atkarpą 31:11 ir antrojo kėlinio viduryje įgijo triuškinamą persvarą – 44:22.

Po pertraukos Tenesio valstijos ekipa parodė atsigavimo ženklus (63:71), tačiau kiekvieną oponentų bandymą atsitiesti „Celtcis“ nuslopindavo tolimais metimais.

„Jaučiu, kad kiekvieną mačą mes nesame laikomi poros favoritais ir prieš sezoną mums prognozavo 27-ąją vietą, o dabar žaidžiame čia. Kiekvieną mačą mes stengiamės iš visų jėgų ir paskutiniame – niekas nepasikeis“, – apie laukiančias lemiamas rungtynes kalbėjo Ja Morantas.

Būtent Morantas buvo rezultatyviausias „Grizzlies“ gretose – 26 taškai (6/9 dvit., 1/4 trit., 11/15 baud.) ir 13 rezultatyvių perdavimų per 42 minutes.

„Celtics“ į priekį vedęs Jaysonas Tatumas per 29 minutes įmetė 29 taškus (6/8 dvit., 4/5 trit., 5/5 baud.). Puolėjas taip pat sugriebė 6 kamuolius, bet 5 sykius suklydo.

Bostono klubas varžovus pranoko atakuodamas iš toli – 16 tritaškių iš 37 (43,2 proc.) prieš 7 tikslius metimus iš 29 (24,1 proc.).

„Grizzlies“: Ja Morantas 26 (11/15 baud., 13 rez. perd.), Brandonas Clarke'as 15, Jonas Valančiūnas (10 atk. kam.) ir Dillonas Brooksas po 14, Graysonas Allenas 12, Gorgui Diengas 10 (8/9 baud.).

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 29 (10/13 met.), Kemba Walkeris ir Gordonas Haywardas po 19, Enesas Kanteris (8 atk. kam.) ir Marcusas Smartas (9 rez. perd.) po 11, Robertas Williamsas 10.

Atrinkti (0) Visi (9)
Visiškai nesiklosto grizliams žaidimas burbule.Pralaimėjimas po pralaimėjimo,komanda kažkokia išsiderinusi.Jei bus tas peržaidimas,tai ir ten greičiausiai pralaimės.Už tai bus gera patirtis ateičiai.