Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Finikso „Suns“ (33-39) Volto Disnėjaus pramogų parke toliau išlieka neįmenama mįsle varžovams.

35
36
45%
9/20
92%
11/12

Šį sykį Finikso krepšininkų auka tapo be lyderių žaidusi Filadelfijos „76ers“ (42-29) – 130:117 (23:27, 40:31, 32:32, 35:27).

„Suns“ Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezono atnaujinime iškovojo septintąją pergalę iš tiek pat galimų ir toliau išlieka kovoje dėl patekimo į atkrintamąsias varžybas.

Vis dėlto „Suns“, kurie paskutinėse rungtynėse privalo įveikti Dalaso „Mavericks“, nėra savo likimo kalviai – jiems dar reikia sulaukti Memfio „Grizzlies“ nesėkmės prieš Milvokio „Bucks“.

„Tai yra gyvenimas. Mes kontroliuojame tai, ką galime kontroliuoti – aštuonerias rungtynes, kurias gavome. Nemanau, kad po visko matysime liūdnus veidus, nepaisant to, ar pasieksime atkrintamąsias, ar ne“, – kalbėjo „Suns“ lyderis Devinas Bookeris.

Būtent Bookeris buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas – 35 taškai (9/20 dvit., 2/4 trit., 11/12 baud.), 9 atkovoti kamuoliai ir 7 rezultatyvūs perdavimai per 41 minutę.

Finikso krepšininkai nuo varžovų pabėgo ketvirtojo kėlinio antroje dalyje, kai laimėjo atkarpą 16:5 ir įgijo dviženklį pranašumą – 121:107.

Šioje dvikovoje „76ers“ strategas Brettas Brownas vertėsi be Joelio Embiido, Alo Horfordo, Tobiaso Harriso, Josho Richardsono ir anksčiau traumą patyrusio Beno Simmonso paslaugų.

„76ers“: Alecas Burksas 23, Raulis Neto 22, Mike'as Scottas 17, Glennas Robinsonas 15, Furkanas Korkmazas 12, Kyle'as O'Quinnas 9 (10 atk. kam., 11 rez. perd.).

„Suns“: Devinas Bookeris 35 (9/20 dvit., 11/12 baud., 9 atk. kam.), Mikalas Bridgesas 24, Dario Šaričius 18 (9 atk. kam.), Ricky Rubio 16 (10 rez. perd.), Frankas Kaminsky 13.