Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Toronto „Raptors“ (53-19) užtikrinta pergale užbaigė Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliarųjį sezoną.

22
22
67%
2/3
67%
4/6

NBA čempionai paskutinėse reguliariojo sezono rungtynėse 117:109 (31:23, 27:27, 27:26, 32:33) įveikė Denverio „Nuggets“ (46-27) krepšininkus.

Šios rungtynės įtakos vietai turnyrinėje lentelėje nebeturėjo – antroje vietoje Rytuose likę „Raptors“ pirmajame atkrintamųjų etape susitiks su Bruklino „Nets“, o Vakaruose trečiąją poziciją užėmusi „Nuggets“ kausis su Jutos „Jazz“.

Didžiąją rungtynių dalį atsarginiais krepšininkais besivertusių komandų dvikovoje iniciatyvą nuo pirmųjų minučių turėjo „Raptors“, kurių gretose sužibo Stanley Johnsonas ir Paulas Watsonas.

Vasarą Kanados klubą papildęs 24-erių puolėjas surengė sezono pasirodymą – 23 taškai (5/8 dvit., 4/8 trit., 1/3 baud.), 4 atkovoti kamuoliai, 6 rezultatyvūs perdavimai ir 5 klaidos per 29 minutes.

Tuo metu tik šį sezoną NBA debiutavęs Watsonas per 27 minutes įmetė 22 taškus (4/7 dvit., 4/6 trit., 2/3 baud.) ir atkovojo 6 kamuolius.

„Raptors“ šioje dvikovoje poilsio suteikė Pascaliui Siakamui, Og Anunoby, Kyle'ui Lowry, Fredui Van Vleetui ir Serge'ui Ibakai, o „Nuggets“ gretose iš sveikų žaidėjų rungtynėms neregistruotas buvo Michaelas Porteris.

„Raptors“: Stanley Johnsonas 23, Paulas Watsonas 22, Normanas Powellas 15, Terrence'as Davisas 14, Mattas Thomasas 12, Malcolmas Milleris 10.

„Nuggets“: P.J. Dozieras 20 (5/6 trit., 8 rez. perd.), Monte Morrisas 16, Keita Batesas-Diopas ir Jamalas Murray po 11, Paulas Millsapas, Troy Danielsas ir Masonas Plumlee po 10.