Nuotr.: AFP - Scanpix
Nuotr. AFP - Scanpix

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) reguliarųjį sezoną Filadelfijos „76ers“ (43-30) užbaigė įspūdinga pergale.

18
26
4
57%
4/7

Bretto Browno auklėtiniai 134:96 (39:26, 32:21, 32:30, 31:19) nepasigailėjo Hjustono „Rockets“ (44-28) krepšininkų.

Šios rungtynės nieko nebelėmė ir abi komandos jau anksčiau žinojo savo varžovus pirmajame atkrintamųjų etape – „76ers“ kovos su Bostono „Celtics“, o „Rockets“ susitiks su Oklahomos „Thunder“.

Nors mačas nieko nelėmė, abu klubai didesnę rungtynių dalį rėmėsi pasgrindiniais žaidėjais, o komandoms nepadėjo tik traumuoti Russellas Westbrookas su Benu Simmonsu.

„76ers“ jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (39:26), o po dviejų ketvirčių rezultatas buvo triuškinamas – 71:47.

„Mums buvo svarbu toliau žaisti pagrindine sudėtimi, – po mačo kalbėjo Filadelfijos klubo aukštaūgis Alas Horfordas. – Žinau, kad kitos komandos reguliariojo sezono pabaigoje nežaidė su pagrindiniais vyrukais, tačiau mes neturime Simmonso ir starto penketas buvo sugriautas. Anksčiau kartu daug nerungtyniavome, todėl tai buvo puiki proga pagerinti mūsų susižaidimą.“

Rankos sužeidimą mače prieš Toronto „Raptors“ patyręs Joelis Embiidas ant parketo praleido 23 minutes ir per jas spėjo pelnyti 14 taškų (6/12 dvit., 2/3 baud.), atkovoti 6 kamuolius ir 5 sykius suklysti.

„Mums reikia sveiko Embiido, kad galėtume tęsti savo žygį atkrintamosiose ir tai yra visiems aišku“, – po mačo sakė „76ers“ strategas.

„Rockets“ nuo pažeminimo neišgelbėjo Jamesas Hardenas. Gynėjas ant parketo praleido 26 minutes ir per jas surinko 27 taškus (5/7 dvit., 4/9 trit., 5/5 baud.), atliko 10 rezultatyvių perdavimų, tačiau 7 sykius suklydo.

„Taip kartais nutinka, supratau. Tai daug nereiškia ir mes būsime pasiruošę antradienį“, – po rungtynių nedramatizavo „Rockets“ treneris Mike'as D'Antoni.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 27 (10 rez. perd., 7 kld.), Jeffas Greenas 17 (8/8 dvit.), Ericas Gordonas 13, Bruno Caboclo 11.

„76ers“: Tobiasas Harrisas 18, Alecas Burksas 16, Raulis Neto ir Joelis Embiidas po 14, Furkanas Korkmazas 12, Shake'as Miltonas 11, Alas Horfordas ir Mike'as Scottas po 10.