• „Blazers“ pergalę įtvirtino Carmelo Anthony tritaškis, likus 20,2 sek. iki mačo pabaigos

• Portlando ekipa pirmajame atkrintamųjų etape susitiks su Los Andželo „Lakers“

• Nugalėtojų gretose Jusufas Nurkičius pelnė 22 taškus ir atkovojo 21 kamuolį

• Karjeros mačą sužaidęs Ja Morantas pelnė 35 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų

Jono Valančiūno atstovaujamai Memfio „Grizzlies“ ekipai nepavyko prasibrauti į Vakarų konferencijos atkrintamąsias varžybas.

31
32
36%
5/14
100%
14/14

Tayloro Jenkinso auklėtiniai Orlando burbule 122:126 (19:31, 33:27, 42:31, 28:37) turėjo pripažinti Portlando „Trail Blazers“ pranašumą. Papildomoje serijoje „Grizzlies“ turėjo laimėti tiek šiandien, tiek rytoj, jei pergalės atveju būtų išplėšę antrąsias serijos rungtynes.

„Blazers“ pirmajame atkrintamųjų etape susitiks su Los Andželo „Lakers“.

Valančiūnas per 34 minutes pelnė 22 taškus (8/12 dvit., 0/4 trit., 6/6 baudos), atkovojo 16 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir sykį suklydo.

Dvikovos nugalėtojas sprendėsi ketvirtajame kėlinyje. Ketvirčio pradžioje „Grizzlies“ turėjo 8 taškų pranašumą (101:93), tačiau C.J. McCollumo dvitaškis ir Lillardo trys baudos kaip mat nurėžė „Blazers“ deficitą iki 3 taškų – 98:101.

Rungtynėms artėjant į pabaigą Morantas pataikė dvitaškį, tačiau kitos aikštelės pusėje McCollumas smeigė tritaškį, Nurkičius pelnė taškus su pražanga, o McCollumas pridėjo dar 5 taškus iš eilės ir, likus 1 min. 21 sek., „Blazers“ įgijo 6 taškų pranašumą – 121:113.

„Grizzlies“ sugebėjo priartėti iki 3 taškų, tačiau likus 20,2 sekundės Anthony smeigė tritaškį iš krašto ir taip uždarė rungtynes – 122:116.

„Blazers“ kur kas sėkmingiau pradėjo susitikimą ir jau pirmajame kėlinyje turėjo 16 taškų persvarą (30:14). Vis tik antrajame kėlinyje sužvėrėjęs Valančiūnas grąžino „Grizzlies“ į rungtynes.

Lietuvis per antrąjį ketvirtį pelnė 14 taškų ir atstatė Memfio komandos pranašumą (42:39). Vis tik kiek geriau kėlinį užbaigę Portlando krepšininkai į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 6 taškų persvarą (58:52).

Šioje dvikovoje netrūko galingų pasirodymų abiejose aikštelės pusėse.

Karjeros rungtynes sužaidęs Morantas per 42 minutes įmetė 35 taškus (10/22 dvit., 3/6 trit., 6/8 baudos), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 4 kamuolius, tačiau 8 sykius suklydo.

Tuo metu Orlando burbulo MVP tapęs Lillardas vėl buvo rezultatyviausias „Blazers“ žaidėjas ir surinko 31 tašką (1/1 dvit., 5/14 trit., 14/14 baudos), 10 rezultatyvių perdavimų, 2 atkovotus bei 1 perimtą kamuolį.

Jusufas Nurkičius prieš pat šias rungtynes sužinojo, kad koronavirusas pasiglemžė jo močiutės gyvybę. Nepaisant itin prastų naujienų, bosnis per 41 minutę atseikėjo 22 taškus (6/11 dvit., 2/3 trit., 4/9 baudos), sugriebė 21 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir 5 sykius suklydo.

„Grizzlies“ šioje dvikovoje neišgelbėjo ir puikus tritaškių pataikymas. Memfio ekipa realizavo 14 tolimų metimų iš 25 bandymų (56 proc.). Savo ruožtu „Blazers“ pataikė 15 tritaškių iš 40 (38 proc.).

Tiesa, Portlando krepšininkai turėjo kur kas didesnį pranašumą ties baudų metimų linija. „Blazers“ realizavo 35 baudas iš 41 (85 proc.). Palyginimui, „Grizzlies“ įmetė 18 baudų iš 22 (82 proc.).

„Blazers“: Damianas Lillardas 31 (5/14 trit., 14/14 baudos, 10 rez. perd.), C.J. McCollumas 29 (8/12 dvit., 3/7 trit.), Jusufas Nurkičius 22 (6/11 dvit., 21 atk. kam.), Carmelo Anthony 21 (4/9 dvit., 1/6 trit., 10/10 baudos).

„Grizzlies“: Ja Morantas 35 (10/22 dvit., 3/6 trit., 8 rez. perd.), Jonas Valančiūnas 22 (8/12 dvit., 17 atk. kam., 6 rez. perd.), Dillonas Brooksas (3/13 dvit., 4/5 trit.) ir Brandonas Clarke‘as (4/5 trit.) po 20, Kyle‘as Andersonas 10.

Aaaaaa
Ne tritaškis, o besmegenis grizzlies treneris, kuris pakeitė JV į toliveri kai 9sec likus mete baudas blazers ir antrą prametė, bet neatsikovojo kamuolio po savo krepšiu... Išvis nesuprantu ką toliveris turėtų veikt aikštelei tokiais svarbiais momentais..
2020-08-16
-1
Jonas
pagaliau Plugas out, maziau cia triedalios ir rasines apie ta nevykely!
2020-08-16
-3
Anupras
Vienintelis nevykėlis tik pas tave tarp kojų kabo.
2020-08-16
+1
Sigis
rasykit apie kase,bet visalaik reik ikist mire nuo coronos,tuoj nebus tos kases ka rasysit sorosas uz dyka nemokes
Mister_81
blt kodel Valanciunas gauna tiek daug tokios chujovos kritikos is lietuviu nesusiprateliu, jis yra top 10 centras pasauly... o gauna kritikos daugiausia garantuoju is Kavensku gnydu, kur bled gyria Motiejuna koks jis zjbs, turejas viena gera sezona nba, bet bl jis gi Kavenskas jau pliusas nerealus, nors yra atmosferos gadintojas, pinigu vergas ir t.t kur realiai kaip sako skupi moka 2 kart, tai per babkiu ieskojima prapiso beleliek saibu plius dar. bl ok Valanciunas netapo nba zvaigzde, turbut tikejomes truputi daugiau is jo, bet dazniausiai taip ir buna, kad lukesciai yra didesni nei realybe. jis yra super solid zaidejas aisku turi minusu savu, bet comon jis fkng nei vienos vasaros neatsisake lost uz rinktine nuo jaunimo laiku, fkng nei vienos !!! tipo kai buna rinktines stovykla visad del jo buna ramu, kad tikrai los, kaip savaime suprantamas dalikas nora musu praeities zviozdos tikrai buvo visad klaustuku atsisakys ar ne, kalbu apie Sara, Siska ten pabaige gal 30 jau lost ir t.t tiesiog davai chebra gal pagarbos Jonuj visgi tai yra po Domuko antras geriausias musu zaidejas ir pastovus lyderis rinktines. beja zurnalistai Moranto graju su 21 n.b yra per stipru manau vadint karjeros rungtynemis, peace (Lukasenka pusk naxuj jau gal)
2020-08-16
+1
Tomas
top10 centras pasaulyje? Prajuokinai tu cia mane.
2020-08-16
+1
tik nepradekit galvoti jog blzlazers gera zaidima rodo, nihuja realiai visi grajai per kusio plauka, grajus klaikus, individualus pasirodymai tiesiog nuleme, pries broklyna tragiski ir pasiseke jog neimete pask sek, pries tai grajai tragiski irgi, sian irgi grybo pjovimas, tiesiog pateko ir tiek, o cia memfis tie 8 ar blazers nelb ka reiskia manau lakersam, kai abi tragiskai atrodo. lakers irgi neblizga
2020-08-16
+4
Tomas
Valanciunas kardinaliai perdege 4 kelinyje, norejo atseit pasirodyti snaiperiu,kuriuo niekada nebuvo ir bande tempti komanda metydamas is triju tasku zonos lempas. 2 metimai is triju tasku zonos vos liete lanka, nejaugi jis pats nesupranta, kad jis prastas metikas is triju tasku zonos. Jeigu viena kita per rungtynes pataiko tritaiski per stebukla tai nelaikyk save snaiperiu. Visi siandien mateme koks is jo snaiperis, kas atspindi statistikoje 0-4 tritaskiai. Valanciunai suprask viena dalyka, tu nesi Pau ar Marc Gasolis, zaisk arciau krepsinio, nes ir bloga technika pas tave is triju tasku zonos.
2020-08-16
-4
Žalgiris
Tu galvoji jis skaito tavo debilišką komentarą?
2020-08-16
+1
Tomas
Grozekites kaip mazylis Lillardas ikrove per Valanciuno pagalva, tikras smugis Valanciunui.