Nuotr.: L.Šilkaitis
Nuotr. L.Šilkaitis

Be pralaimėjimų finaliniame Lietuvos 3x3 čempionato etape žygiavusi Šakių „Gulbelė“ tapo šalies trijulių krepšinio čempionais.

„Gulbelė“ finale 21:12 pranoko Kauno r. „Tauro“ komandą, kurios sudėtį sudarė Dainius Novickas, Paulius Semaška, Šarūnas Beniušis ir Žygimantas Šimonis.

Pakeliui link finalo „Gulbelė“ grupės etape pranoko „Naniet“ (21:20) ir „SKL-Losrita“ (21:14) ekipas. Ketvirtfinalyje Šakių komanda 21:12 susitvarkė su IBG.LT, o pusfinalyje 22:16 nugalėjo AUCH krepšininkus.

AUCH ekipos finaliniame ketverte galėjo ir nebūti. AUCH pirmąjį grupės mačą 17:19 pralaimėjo Kauno „Reunion“ komandai, tačiau 21:17 pranoko „Taurą“. Kadangi „Reunion“ 17:22 nusileido „Taurui“, AUCH į kitą etapą pateko dėl didesnio įmesto taškų skaičiaus (38 prieš 36).

Savo ruožtu „Tauras“ ketvirtfinalyje 21:13 nugalėjo Prienų „CBet“, o pusfinalyje 22:16 susitvarkė su „Adorma“ krepšininkais.

-1
gaila Reunion, trys komandos vienoj grupej, kur realiai top4-5 turnyrez Geras renginys
2020-08-15
+1
JR
Pusfinaliai gal turėtų vykti vienu metu. Krepšio stovai tame kieme buvo du. Dabar Tauras prieš finalą turėjo kokiu pusvalandžiu mažiau poilsio. Ačiū, svekinimai, dėkui už renginį.
2020-08-15
-1
Madridista
Nelabai galejo vykti vienu metu, nes kai Vytis pradejo savo pusfinali, tai Tauras tik ka buvo pabaiges ketvirtfinalio kovas ir butu zaides be poilsio. Jeigu ka tai tokia praktika yra jau N metu visuose tiek krepsinio tiek futbolo turnyruose, kad kazkas ilsisi ilgiau, kazkas trumpiau, bet siuo atveju is vaizdo susidare ispudis, kad Tauras vienu ar kitu atveju nelabai ka galejo padaryti pries Vyti ir Vytis buvo viska galva geresni