Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr.: AFP – Scanpix

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) atkrintamosios Volto Disnėjaus parke startavo fantastiška drama. Rekordus gerinęs Donovanas Mitchellas pelnė net 57 taškus, tačiau jo dominavimą nustelbė lemiamu metu iššovęs Jamalas Murray.

Fotogalerija

Kanadietis 12 taškų atkarpa ketvirtajame kėlinyje atrėmė Mitchello siautėjimą, per pratęsimą surinko dar 10 ir atvedė Denverio „Nuggets“ į pergalę pirmajame Vakarų konferencijos ketvirtfinalio mače 135:125 (31:25, 28:27, 19:31, 37:32, 20:10) prieš Jutos „Jazz“.

Murray iš viso pelnė 36 taškus (7/11 dvit., 6/9 trit., 4/4 baud.), atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir sugriebė 5 kamuolius.

Mitchello pasirodymas – rezultatyviausias „Jazz“ atkrintamųjų istorijoje ir trečias geriausias NBA metraščiuose. 23-ejų atletas taip pat tapo jauniausiu krepšininku nuo 1986-ųjų, atkrintamųjų mače surinkusiu daugiau nei 50 taškų.

1985-1986 m. sezone užsiautęs Michaelas Jordanas tada atkrintamosiose Bostono „Celtics“ atseikėjo 63 taškus. Tą kartą herojiškas žaidimas taip pat pergalės neatnešė – Čikagos „Bulls“ per antrą pratęsimą krito 131:135.

Mitchello ankstesnis rezultatyvumo rekordas buvo 46 taškai.

Įžaidėjas per 43 minutes realizavo 13 iš 18 dvitaškių, 6 iš 15 tritaškių, 13 iš 13 baudų, atkovojo 9 kamuolius, išdalijo 7 rezultatyvius perdavimus ir 5 kartus suklydo.

„Nuggets“ ketvirtojo kėlinio pabaigoje turėjo šansą išplėšti pergalę, tačiau prasiveržęs Nikola Jokičius susidūrė su Rudy Goberto gynyba ir nepataikė iš nelengvos padėties.

Pratęsimo pradžioje „Jazz“ startavo keturiomis klaidomis iš eilės, o pirmuosius taškus įpusėjus pridėtam laikui pelnė Jordanas Clarksonas, kai „Nuggets“ jau buvo paėmusi kontrolę į savo rankas (123:117).

Jokičius per 42 minutes pelnė 29 taškus (7/14 dvit., 4/7 trit., 3/3 baud.), atkovojo 10 kamuolių ir 4 kartus suklydo.

„Jazz“ verčiasi be dėl sūnaus gimimo burbulą palikusio Mike'o Conley ir Bojano Bogdanovičiaus, kurio sezoną užbaigė riešo operacija.

„Nuggets“: Jamalas Murray 36 (9 rez. perd.), Nikola Jokičius 29 (10 atk. kam.), Jerami Grantas 19, Monte Morrisas 14, Michaelas Porteris 13 (8 atk. kam.), Torrey Craigas 11.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 57 (19/33 metimai), Joe Inglesas 19 (5/12 trit.), Jordanas Clarksonas 18 (2/9 trit.), Rudy Gobertas 17.

kasioguru
individualiai tai jo, ispudingai, pavare, bet kaip komandos tai nekazka. aisku truksta tu startiniu zaideju ir tiem, ir tiem, be ju antram etape bet kurie bus tik statistai.