Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Nikola Vučevičius sužaidė puikias rungtynes, o jo vedama Orlando „Magic“ pateikė kol kas didžiausią staigmeną NBA atkrintamosiose.

35
37
14
63%
10/16

Beveik visą mačą iniciatyvą turėjusi „Magic“ NBA atkrintamųjų starte 122:110 (33:23, 29:29, 30:27, 30:31) įveikė Milvokio „Bucks“ ir serijoje iki keturių pergalių išsiveržė į priekį 1-0.

Reguliariajame sezone „Bucks“ buvo geriausia komanda tiek Rytų konferencijoje, tiek ir visoje lygoje, o „Magic“ konferencijoje užėmė aštuntąją poziciją.

Nugalėtojams Vučevičius per 36 minutes pelnė 35 taškus (10/16 dvit., 5/8 trit.) ir pasiekė karjeros NBA atkrintamosiose rekordą. Vidurio puolėjas taip pat atkovojo 14 kamuolių bei atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Jis tapo pirmuoju „Magic“ krepšininku nuo 2011 metų Dwighto Howardo pasirodymo, kuriam atkrintamosiose varžybose pavyko pelnyti bent 35 taškus ir sugriebti bent 10 kamuolių.

Iki rungtynių pabaigos likus 8 minutėms „Bucks“ buvo priartėjusi iki 6 taškų (93:99), bet „Magic“ atsakė spurtu 7:0 ir susikrovė 13 taškų persvarą, o likus penkiomis minutėms pranašumas pasiekė 15 taškų (112:97).

Milvokio krepšininkai dar priartėjo iki 10 taškų, bet „Magic“ vėl atitrūko (118:102) ir užtikrintai iškovojo pergalę.

Pralaimėjusių komandoje Giannis Antetokounmpo per 34 minutes įmetė 31 tašką (9/18 dvit., 3/7 trit., 4/9 baudos), atkovojo 17 kamuolių bei pridėjo 7 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“ sėkmingai pradėjo mačą ir pirmavo 8:2, tačiau tuomet „Magic“ atsakė spurtu 18:2 ir pabėgo 10 taškų persvara (20:10). Dar vieną sėkmingą atkarpą „Magic“ surengė antrajame kėlinyje, kai įgijo rekordinį 18 taškų pranašumą (51:33).

Trečiajame kėlinyje „Bucks“ greitai priartėjo, o kėlinio viduryje savo deficitą sumažino iki 1 taško (68:69). Tuomet Nikola Vučevičius smeigė po du tritaškius ir dvitaškius, Markelle’as Fultzas pridėjo keturis taškus, o „Magic“ vėl turėjo dviženklę persvarą (86:74), kuri liko ir po trijų kėlinių (92:79).

Trečiojo kėlinio viduryje Nikola Vučevičius pelnė 25-ąjį tašką ir tuomet pasiekė savo karjeros NBA atkrintamosiose rekordą.

Vučevičius vien per trečiąjį kėlinį pelnė 14 taškų, o po šio ketvirčio turėjo 30 taškų.

Vučevičiaus pasirodymas:

Antrasis mačas bus žaidžiamas naktį iš ketvirtadienio į penktadienį.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 31 (17 atk. kam., 7 rez. perd.), George’as Hillas 16, Ericas Bledsoe 15 (5 rez. perd.), Khrisas Middletonas 14 (4/12 metimai), Wesley Matthewsas 10.

„Magic“: Nikola Vučevičius 35 (10/16 dvit., 5/8 trit., 14 atk. kam.), Terrence’as Rossas 18, Gary Clarkas ir Markelle’as Fultzas (6 rez. perd.) po 15, Jamesas Ennisas (8 atk. kam.) ir D.J. Augustinas (11 rez. perd.) po 11.

Rungtynių epizodai:

Atrinkti (0) Visi (12)
Spectre
sutampa ir mano nuomone su daugelio komentavusiu. Pasiziurejau dar nba.com, tai brogdonas kurio jau nebera bucksuose, praeitais metais PO rinko po 22ppg ir 10 rezultatyviu. Niekaip nematau ju finale.
2020-08-19
-1
Rolis
Magic gal ir nelaimės šitos serijos, bet manau kaip riekiant išvargins bucks. Jei po to Bucks užšoks ant Heat, tai dar ir į rytų finalą nepateks.
2020-08-19
+1
Mister
Mister janis iskart gauna zuvu, begiot ir sokinet moka, iki tikro lyderio vardo dar ojojoi kaip toli
2020-08-19
-1
Darius
kaip toks medis kaip midelton pateko i all star man nesuviokiama . visiska vidutinybe be janio butu
2020-08-18
+1
.
Bleacher report prieš burbulą buvo padarę top100 ir middletonas buvo 10 vietoj :Ddd
2020-08-18
+1
kasioguru
koks dar netiketumas, gi Magic namie losia. :) siaip tai nieko naujo Bucks fronte, praejo metai, o vaizdas tas pats - varzovai spaudziasi baudos aiklstelej ir Giannis turi problemu. dabartine NBA yra snaiperiu lyga. jei lyderis klisas - bus problemu. aisku cia tik pirmos varzybos ir gali nutikt kaip pernai Magic vs Raptors, bet jau dabar matos, kad pervertinti tie Bucks. kaip ir Lakers. nebus finale ne vienu is ju.