Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Jameso Hardeno vedama Hjustono „Rockets“ ekipa NBA pirmojo etapo atkrintamųjų seriją pradėjo pergalingai.

37
33
11
46%
6/13

Teksaso klubas Orlando burbule 123:108 (28:20, 40:32, 36:31, 19:25) pranoko Oklahomos „Thunder“ krepšininkus bei serijoje išsiveržė į priekį 1-0.

Hardenas per 34 minutes pelnė 37 taškus (6/9 dvit., 6/13 trit., 7/8 baudos), atkovojo 11 kamuolių, atliko 3 rezultatyvius perdavimus bei 3 sykius suklydo.

Nuo pat rungtynių pradžios kontrolę perėmę „Rockets“ į ilgąją pertrauką išėjo turėdami 16 taškų pranašumą (68:52), o galutinai rungtynes uždarė trečiajame kėlinyje.

Danuelis House‘as bei Benas McLemore‘as smeigė po tritaškį, Jeffas Greenas realizavo baudas, dar vieną tolimą metimą pridėjo Hardenas, o „Rockets“ surengė spurtą 13:2 ir susikrovė 23 taškų persvarą – 98:75.

„Mūsų kamuolio judėjimas šiandien buvo nuostabus, – po pergalės sakė Hardenas. – Vyrukai pasitikėjo savimi ir atliko užtikrintus metimus, kai būdavo laisvi. Kai kažkas nebūdavo laisvas, tuomet priimdavome greitus bei protingus sprendimus ir judinome kamuolį.“

„Mes išspręsime savo problemas, – sakė Chrisas Paulas. – „Rockets“ atrodė kaip nauja komanda. „Rockets“ visą sezoną žaidė vienaip, o šįkart jie pakeitė praktiškai viską. Tai buvo tik pirmosios rungtynės, tad turime laiko sprendimams.“

Paulas buvo vienas ryškiausių žaidėjų „Thunder“ gretose. Įžaidėjas pelnė 20 taškų (4/6 dvit., 3/8 trit., 3/4 baudos), atkovojo 10 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei suklydo 4 sykius.

Hjustono ekipa šiame mače realizavo 20 tritaškių iš 52 (38 proc.). Tuo metu „Thunder“ pataikė 13 tolimų metimų iš 35 (37 proc.).

„Rockets“ šiame mače vertėsi be keturgalvio raumens traumą patyrusio Russello Westbrooko. Vis dar nėra aišku, ar gynėjas galės žaisti antrosiose serijos rungtynėse.

„Thunder“: Danilo Gallinari 29 (7/12 dvit.), Chrisas Paulas 20 (4/6 dvit., 10 atk. kam., 9 rez. perd.), Stevenas Adamsas 17 (7/12 dvit., 12 atk. kam.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 37 (6/9 dvit., 6/13 trit., 11 atk. kam.), Jeffas Greenas 22 (5/5 dvit., 3/7 trit.), Ericas Gordonas 21 (5/11 dvit.), Benas McLemore‘as 14 (4/7 trit.), P.J. Tuckeris 11 (3/8 trit.).