Nuotr.: USA Today – Scanpix
Nuotr. USA Today – Scanpix

NBA čempionė Toronto „Raptors“ ekipa pirmojo atkrintamųjų etapo serijoje įpusėjo tikslo link.

24
23
91%
10/11
6

Ilgą laiką iniciatyvos neturėjusi, bet ketvirtajame kėlinyje susiėmusi Kanados ekipa 104:99 (29:33, 21:20, 24:27, 30:19) palaužė Bruklino „Nets“ ir serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 2-0.

Pirmajame kėlinyje „Nets“ turėjo 14 taškų pranašumą (26:12), o „Raptors“ pirmąjį kartą į priekį išsiveržė tik antrojo ketvirčio antroje pusėje (48:47).

Po ilgosios pertraukos „Nets“ vėl atitrūko 10 taškų persvara (65:55), po trečiojo kėlinio turėjo 6 taškų atsargą (80:74), tačiau tuomet į kovą pakilo „Raptors“.

Lemiamą ketvirtį NBA čempionai pradėjo spurtu 19:5 ir likus pusei kėlinio iki rungtynių pabaigos pabėgo į priekį 8 taškų persvara (93:85).

Per šią atkarpą „Raptors“ demonstravo komandinį krepšinį – 6 taškus surinko Serge’as Ibaka, po keturis pelnė Normanas Powellas ir OG Anunoby, 3 pridėjo Kyle’as Lowry, du – Fredas VanVleetas.

Iki rungtynių pabaigos likus 40 sekundžių „Raptors“ pirmavo 102:96, o „Nets“ atsakė tritaškiu bei priartėjo per vieną metimą (99:102).

Iki mačo pabaigos likus 15 sekundžių „Raptors“ pažeidė 24 sekundžių taisyklę ir Bruklino krepšininkams paliko šansą išsigelbėti.

Visgi Garrettas Temple'as prarado kamuolį, o Powellas nubėgo į greitą ataką, įkrovė iš viršaus ir uždarė rungtynes.

Nugalėtojams Normanas Powellas pataikė net 10 dvitaškių iš 11 bandymų (91 proc.) ir pelnė 24 taškus Tiek pat taškų pridėjo Fredas VanVleetas, taip pat atlikęs ir 10 rezultatyvių perdavimų.

„Raptors“: Fredas VanVleetas (10 rez. perd.) ir Normanas Powellas (10/11 dvit., 6 atk. kam.) po 24, Kyle’as Lowry 21 (9 atk. kam.), Pascalis Siakamas 19 (6 atk. kam.).

„Nets“: Garrettas Temple’as 21 (5/11 trit.), Timothe Luwawu-Cabarrotas 17, Carisas LeVertas 16 (11 rez. perd.), Jarrettas Allenas 14 (15 atk. kam., 3 bl.), Tyleris Johnsonas 12.