Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Po ilgosios pertraukos aukščiausią pavarą įjungęs Donovanas Mitchellas per trečiąjį kėlinį sumetė 21 iš 30-ies savo taškų, o iniciatyvą tvirtai paėmusi Jutos „Jazz“ atsitiesė Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje.

30
32
86%
6/7
100%
4/4

Quino Snyderio auklėtiniai antrajame susitikime 124:105 (27:25, 34:23, 43:29, 20:28) įveikė Michaelo Porterio ir Nikola Jokičiaus vedamą Denverio „Nuggets“ bei išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1-1.

Puikiai pasirodęs Mitchellas per 34 minutes pataikė 4 iš 7 dvitaškių, 6 iš 7 tritaškių, 4 iš 4 baudų ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

„Jazz“ trečiajame kėlinyje sumetė 43 taškus ir po dviejų ketvirčių turėtą 13 taškų persvarą padvigubino iki 27 taškų (104:77). Ketvirtojo kėlinio pradžioje pranašumas pasiekė 31 taško ribą (110:79).

Jutos komanda iš toli pataikė 20 tolimų metimų iš 44 bandymų (45 proc.), o bent vienu tritaškiu pasižymėjo septyni žaidėjai.

Daugiausiai pataikė Mitchelas – 6 iš 7, Jordanas Clarksonas ir Joe Inglesas įmetė po 4 iš 9, Royce'as O'Neale'as realizavo 3 iš 4.

„Nuggets“ gretose Michaelas Porteris sumetė 6 iš 9 tritaškių, o komanda iš viso pataikė 13 iš 27 (48 proc.).

Klubo naujokas kartu su Nikola Jokičiumi surinko po 28 taškus. Serbijos rinktinės aukštaūgis dar pridėjo 11 atkovotų kamuolių iš 6 rezultatyvius perdavimus.

„Jazz“ verčiasi be Mike'o Conley, kuris buvo išvykęs į sūnaus gimimą, bet jau yra grįžęs ir karantinuojasi NBA burbule, bei Bojano Bogdanovičiaus, kurio sezono užbaigė riešo operacija.

„Nuggets“: Nikola Jokičius (11 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Michaelas Porteris po 28, Jamalas Murray 14, Monte Morrisas 10.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 30 (6/7 trit., 8 rez. perd.), Jordanas Clarksonas 26, Rudy Gobertas 19 (7 atk. kam.), Joe Inglesas 18.

Atrinkti (0) Visi (3)
Šį kartą vieni vartai gavosi.Mitchellas išvis siautėja,po to pirmo pralaimėjimo jau ir metimų taiklumą pagerino,pamatuoja savo sprendimus.Nuggets nėjo,kaip į karą ir už tai gavo pamoką.
2020-08-20
+2
DarkEye
Nu bet kas per šališki aprašymai. Tai jei jau minit, kad Jazz žaidžia be Bojano ir Conley, tai gal ir kitą pusę paminėkit, kad Nuggets taip pat be dviejų startinio penketo/rotacijos žaidėjų Gary Harris ir Will Barton.