Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Jaysonas Tatumas antrose rungtynėse paeiliui pagerino asmeninį rezultatyvumo rekordą, Jaylenas Brownas atliko dėjimą apsisukus 360 laipsnių, o sėkmingas vedlių pasirodymas leido Bostono „Celtics“ sutvirtinti savo lyderystę Rytų konferencijos ketvirtfinalyje.

33
32
67%
8/12
5

Po vangaus starto atsitiesę „keltai“ antroje serijos dvikovoje 128:101 (27:33, 38:24, 33:18, 30:26) pranoko Filadelfijos „76ers“ su Joeliu Embiidu priešakyje ir serijoje iki keturių pergalių atitrūko 2-0.

Galingai dvikovą pradėjusi „76ers“ ekipa įpusėjus pirmajam kėliniui pirmavo daugiau nei dvigubai 25:11, tačiau šią persvarą iššvaistė dar iki ilgosios pertraukos, kada „Celtics“ į pasitarimą išėjo jau pirmaudama 65:57.

Trečiajame kėlinyje Brado Stevenso auklėtiniai atitrūko per 23 taškus (98:75) ir užtikrintai finišavo rungtynėse – 128:101.

Tatumas per 31 minutę įmetė 33 taškus (4/8 dvit., 8/12 trit., 1/2 baud.) ir antrąkart paeiliui užfiksavo naują asmeninį atkrintamųjų rekordą. Praėjusiame susitikime 22-ejų puolėjas surinko 32 taškus.

Atletas vienas pataikė daugiau tolimų metimų (8 iš 12) nei visa „76ers“ ekipa, realizavusi 5 iš 21 šūvių (24 proc.). Bendrai „Celtics“ įmetė 19 tritaškių iš 43 (44 proc.).

„76ers“ paskui save tempęs Embiidas dvikovą baigė su dvigubu dubliu: 34 taškai (11/19 dvit., 0/2 trit., 12/13 baud.) ir 10 atkovotų kamuolių. Tokį pat rezultatą užfiksavo Tobiasas Harrisas, įmetęs 13 taškų (4/15 metimai) ir sugriebęs 11 kamuolių.

Filadelfijos komanda atkrintamosiose kovoja be vieno lyderių Beno Simmonso, kuriam sezonas dėl kelio operacijos baigėsi anksčiau laiko.

Tuo metu „Celtics“ dėl čiurnos traumos keturioms savaitėms yra praradusi Gordoną Haywardą.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 33 (8/12 trit.), Kemba Walkeris 22, Jaylenas Brownas 20, Marcusas Smartas (1/7 trit.) ir Enesas Kanteris (9 atk. kam.) po 10.

„76ers“: Joelis Embiidas 34 (10 atk. kam.), Joshas Richardsonas 18, Shake'as Miltonas 14, Tobiasas Harrisas 13 (4/15 metimai).