Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr.: – Scanpix
Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix

Per pirmąją dvikovos dalį pamatus pergalei nuliejusi Milvokio „Bucks“ su Gianniu Antetokounmpo persvėrė serijos rezultatą.

Fotogalerija

Dar iki ilgosios pertraukos triuškinama 28 taškų persvara pirmavę Mike'o Budenholzerio auklėtiniai trečiajame ketvirtfinalio mače 121:107 (31:23, 39:20, 29:34, 22:30) nugalėjo Orlando „Magic“.

Serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo 2-1 „Bucks“ naudai.

Antetokounmpo per 31 minutę sumetė 35 taškus (10/11 dvit., 2/3 trit., 9/12 baud.), atkovojo 11 kamuolių ir išdalijo 7 rezultatyvius perdavimus.

„Bucks“ per pirmuosius du kėlinius surinko 70 taškų ir į rūbinę išėjo su 27 taškų pranašumu (70:43).

Antrajam ketvirčiui įpusėjus ir Orlando ekipai organizuojant puolimą, po krepšiu susikibo Marvinas Williamsas ir Jamesas Ennisas.

Po nerezultatyvios varžovų atakos „Bucks“ iš karto pasileido į greitą išpuolį, o aukštaūgiai liko dviese ir apsikeitė smūgiais.

Jų skirti tuoj pat puolė teisėjas ir Milvokio komandos personalas.

Arbitrų brigadai peržiūrėjus incidentą, abu krepšininkai buvo išvaryti. Antroje dvikovos dalyje „Magic“ laimėjo abu ketvirčius ir perpus sumažino atsilikimą (107:121).

Traumų išretinta vertėsi be Aarono Gordono, Michaelo Carterio-Williamso, Jonathano Isaaco ir Al-Farouqo Aminu.

„Magic“: D.J. Augustinas 24 (4/8 trit.), Nikola Vučevičius (2/8 trit.) ir Terrence'as Rossas – po 20, Evanas Fournier 13.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 35 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), Khrisas Middletonas 17 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Brookas Lopezas 16, Ericas Bledsoe 14 (8 rez. perd.).