Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr.: AFP – Scanpix

Denniso Schroderio ir Chriso Paulo vedama Oklahomos „Thunder“ kibo į atlapus serijoje pabėgusiai Hjustono „Rockets“.

Fotogalerija

Billy Donovano kariauna trečiajame Vakarų konferencijos ketvirtfinalio mače 119:107 (23:29, 34:34, 21:19, 26:22, 15:3) įveikė Teksaso klubą su Jamesu Hardenu priešaky ir sušvelnino serijos iki keturių pergalių rezultatą 1-2.

38 taškus pelnęs Hardenas pirmąkart šį sezoną nebaigė rungtynių dėl išnaudoto pražangų limito. „Rockets“ žvaigždė šeštąją pražangą gavo pratęsime sužaidus 53 sekundes.

„Thunder“ per pridėtą laiką startavo net 12:0 ir pakirto varžovus. Pusę šių taškų dviem tritaškiais surinko Paulas, iš viso sumetęs 26 taškus (11/20 metimai), atkovojęs 6 kamuolius ir išdalijęs 5 rezultatyvius perdavimus.

Nuo suolo dvikovą pradėjęs Schroderis „Rockets“ atseikėjo 29 taškus (10/23 metimai), sugriebė 5 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Rockets“ pratęsimo pradžioje prametė pirmus septynis metimus, kol galiausiai Danuelis House'as iš toli nutraukė taškų badą, kai žaisti buvo likę mažiau nei minutė, o Mike'o D'Antoni klubas atsilikinėjo 107:116.

House'as turėjo progą išplėšti „Rockets“ pergalę ketvirtojo kėlinio pabaigoje, tačiau puolėjas įmetė vieną baudą iš dviejų ir išlygino rezultatą (104:104). Paskutinis Paulo metimas tikslo nepasiekė ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Hjustono ekipai vis dar nepadėjo Russellas Westbrookas, besigydantis keturgalvio raumens traumą.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 38 (3/13 trit., 7 atk. kam. 8 rez. perd.), Ericas Gordonas 18 (2/10 trit.), Danuelis House'as 15 (10 atk. kam.).

„Thunder“: Dennisas Schroderis 29 (10/23 metimai), Chrisas Paulas 26 (11/20 metimai), Shai Gilgeous-Alexanderis 23 (7 atk. kam., 6 rez. perd., 4 per. kam.), Danilo Gallinari 20 (4/11 trit.).