Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Tris ketvirčius buksavę Milvokio „Bucks“ įsibėgėjo ketvirtajame kėlinyje ir pasiekė itin svarbią pergalę.

31
38
81%
13/16
15

Mike‘o Budenholzerio auklėtiniai Orlando burbule 121:106 (22:18, 36:34, 26:29, 37:25) pranoko vietos „Magic“ ekipą ir pirmojo etapo atkrintamųjų serijoje iki keturių pergalių jau pirmauja 3-1.

Prieš prasidedant ketvirtajam kėliniui „Bucks“ persvara siekė viso labo 3 taškus (84:81). Vis tik Kyle‘as Korveris smeigė tritaškį, Giannis Antetokounmpo pridėjo taškus iš po krepšio, dar vieną tolimą metimą atseikėjo Khrisas Middletonas, o Milvokio ekipa trijų minučių atkarpą laimėjo 15:2 bei įgijo 16 taškų persvarą – 99:83.

Neilgai trukus Middletonas realizavo dar du tritaškius iš eilės ir „Bucks“ persvara pasiekė rekordinę 19 taškų ribą – 102:83.

Nepaisant tokio smūgio, Nikola Vučevičiaus vedami „Magic“ dar sugebėjo atsitiesti. Juodkalnietis surinko 11 taškų paeiliui ir, likus 4 min. 44 sek., sumažino savo ekipos atsilikimą iki 7 taškų – 100:107.

Vis tik Kyle‘as Korveris atseikėjo tritaškį, Antetokounmpo realizavo metimą iš vidutinio nuotolio ir likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes „Bucks“ atstatė saugią persvarą bei šventė pergalę (114:102).

Būtent graikas surengė geriausią pasirodymą nugalėtojų gretose. Antetokounmpo per 34 minutes pelnė 31 tašką (13/16 dvit., 1/5 trit., 2/6 baudos), atkovojo 15 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą ir padarė 2 klaidas.

„Magic“ ekipą ant savo pečių tempęs Vučevičius per 36 minutes taip pat pelnė 31 tašką (5/10 dvit., 6/10 trit., 3/3 baudos), sugriebė 11 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus bei sykį suklydo.

Kertiniu skirtumu tapo kur kas geresnis „Bucks“ dvitaškių pataikymas. Milvokio ekipa realizavo 28 dvitaškius iš 50 (56 proc.), kuomet „Magic“ – 18 iš 42 (43 proc.).

„Magic“: Nikola Vučevičius 31 (5/10 dvit., 6/10 trit., 11 atk. kam., 7 rez. perd.), Terrence‘as Rossas 19 (5/5 dvit., 1/8 trit., 8 atk. kam.), Markelle‘as Fultzas 15 (4/11 dvit., 2/4 trit., 7 rez. perd.), Gary Clarkas (4/8 trit.) ir Evanas Fournier (1/5 dvit., 3/9 trit., 8 atk. kam.) po 12.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 31 (13/16 dvit., 1/5 trit., 15 atk. kam., 8 rez. perd.), Khrisas Middletonas 21 (3/12 dvit., 4/7 trit., 10 atk. kam.), Wesley Matthewsas 12 (4/6 trit.), Brookas Lopezas ir Kyle‘as Korveris (2/6 trit.) po 10.

Antetokounmpo pasirodymas:

Nzn
Bet vos neuzmigau beziuredamas, su visa pagarba zaidejam, bet eurolygos eilines rungtynes zymiai idomesnes