Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Domanto Sabonio atstovaujamos Indianos „Pacers“ sezonas baigėsi. Lietuvio ekipa NBA Rytų konferencijos ketvirtfinalio ketvirtajame mače 87:99 (22:21, 20:27, 20:22, 25:29) nusileido Majamio „Heat“ ir seriją pralaimėjo 0-4.

14
23
19
6

Serijoje „Pacers“ vertėsi be Domanto Sabonio, kuris patyrė pėdos traumą. Prieš kelias dienas puolėjas jau buvo grįžęs į NBA burbulą, tačiau turėjo karantinuotis bei nespėjo padėti savo ekipai.

„Jis šiais metais buvo geriausias mūsų žaidėjas, – po nesėkmės pažymėjo „Pacers“ treneris Nate’as McMillanas. – Atkrintamosiose mums reikia visų krepšininkų. Mums dėl to buvo sunku prisitaikyti.“

Sabonis sužaidė geriausią sezoną savo karjeroje. NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynėse žaidęs lietuvis per 62 rungtynes vidutiniškai pelnė po 18,5 taško, atkovojo po 12,4 kamuolio ir atliko po 5 rezultatyvius perdavimus.

Rytų konferencijos reguliariajame sezone „Pacers“ užėmė ketvirtąją vietą, o „Heat“ – penktąją.

Kitame etape „Heat“ susikaus su Milvokio „Bucks“ ir Orlando „Magic“ poros nugalėtoju. Po keturių mačų rezultatu 3-1 pirmauja Milvokio klubas.

Indianos ekipa penktąjį sezoną iš eilės NBA atkrintamosiose suklupo pirmajame etape. Pernai komanda taip pat 0-4 nusileido Bostono „Celtics“ krepšininkams.

„Heat“ atsarginiai žaidėjai surinko 38 taškus, o „Pacers“ – vos 3.

Pirmajame kėlinyje Jimmy Butleris dėl peties sužeidimo turėjo palikti aikštę, bet po ilgosios pertraukos grįžo ant parketo. Jis per 23 minutes pelnė 6 taškus.

„Heat“ klubą į pergalę vedė Goranas Dragičius, kuris spindėjo visose serijos rungtynėse. Šįsyk slovėnas surinko 23 taškus (9/15 dvit., 1/6 trit., 2/4 baudos) ir atkovojo 5 kamuolius.

Paskutiniame mače geriausias rungtynes serijoje sužaidė Victoras Oladipo, kuris pelnė 25 taškus (4/8 dvit., 5/11 trit., 2/2 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 5 kamuolius bei atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Po susitikimo Oladipo daug apie savo ateitį „Pacers“ klube nepasisakė.

„Šiuo metu negaliu to kontroliuoti. Dėl to dabar nesirūpinu. Dabar man svarbiausia yra pasveikti“, – sakė Oladipo, kurio kontraktas su „Pacers“ galioja ir kitam sezonui.

„Pacers“: Victoras Oladipo 25 (5/11 trit., 8 atk. kam., 5 rez. perd.), Mylesas Turneris 22 (14 atk. kam., 5 bl.), T.J. Warrenas 21, Malcolmas Brogdonas 13 (7 rez. perd.).

„Heat“: Goranas Dragičius 23 (9/15 dvit.), Tyleris Herro 16, Bamas Adebayo 14 (19 atk. kam., 6 rez. perd.), Kelly Olynykas 11 (8 atk. kam.).

Rungtynių epizodai:

Atrinkti (0) Visi (4)
Tiesiog brandesnė komanda Heat.Dar ir naujokai puikiai įsiliejo,Herro su Robinsonu bei Adebayo jau dabar rodo,kad ateitį tai bus komandos branduolys.Pacers labai traumos šiemet pjovė.Reik tikėtis,kad Sabonis susitvarkys pilnai pėdą iki naujo sezono.
2020-08-25
MVai
Gerai, kad jau baiges tas gimdymas. Indiana be motyvacijos kazkokia, Oladipo ir Turneris visiskai ne formoje...