Nuotr.: USA Today – Scanpix
Nuotr. USA Today – Scanpix

Puikiai žaidusio LeBrono Jameso traukiama Los Andželo „Lakers“ atsidūrė per vieną pergalę nuo kito antkrintamųjų etapo.

30
39
10
86%
6/7

„Lakers“ ketvirtajame mače 135:115 (43:25, 37:26, 32:36, 23:28) sutriuškino Portlando „Trail Blazers“ ir Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijoje jau pirmauja 3-1.

Nesustabdomai žaidęs LeBronas per 28 minutes pelnė 30 taškų ir pataikė 6 dvitaškius iš 7, 4 tritaškius iš 5 bei 6 baudas iš 8. Puolėjas pridėjo 6 atkovotus kamuolius bei 10 rezultatyvių perdavimų.

LeBronas nebežaidė nuo trečiojo kėlinio pabaigos.

„Lakers“ rungtynėse pataikė 32 dvitaškius iš 48 (67 proc.) ir 17 tritaškių iš 39 (44 proc.).

Jau pirmajame kėlinyje Los Andželo krepšininkai varžovus triuškino 24 taškų persvara (43:19), o antrojo ketvirčio pabaigoje pranašumas buvo padidintas iki 29 taškų.

Rekordinė „Lakers“ persvara buvo 38 taškai.

JAV šios rungtynės vyko per NBA pavadintą Kobe Bryanto dieną – jos vyko rugpjūčio 24-ąją. Ši diena taip pavadinta dėl buvusios „Lakers“ žvaigždės marškinėlių numerių – Kobe per karjerą vilkėjo 8 ir 24 numeriais pažymėtus marškinėlius.

Pirmajame kėlinyje „Lakers“ persvara vienu metu buvo 24:8. „Lakers“ krepšininkai vilkėjo „juodosios mambos“ serijos marškinėlius.

Bryantas sausio 26-ąją žuvo tragiškoje sraigtasparnio avarijoje, kurioje gyvybės neteko ir jo trylikametė dukra Gigi bei dar septyni asmenys.

„Lakers“ serijoje triumfavo trečiąjį kartą iš eilės ir atsidūrė per žingsnį nuo Vakarų konferencijos pusfinalio. Penktasis serijos mačas įvyks naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį 4 val.

Pralaimėjusių gretose Damianas Lillardas pelnė 11 taškų, o trečiajame kėlinyje dėl kelio sužeidimo paliko aikštę.

Nugalėtojams Anthony Davisas per 18 minučių surinko 18 taškų, bet nuo trečiojo kėlinio dėl nugaros skausmo nebežaidė.

„Blazers“: Jusufas Nurkičius 20 (7/9 dvit., 13 atk. kam.), C.J. McCollumas 18 (5/13 metimai), Carmelo Anthony 16, Gary Trentas 13, Damianas Lillardas, Hassanas Whiteside’as ir Mario Hezonja po 11.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 30 (10/12 metimai, 10 rez. perd.), Anthony Davisas ir Kyle’as Kuzma (5/9 trit.) po 18, Danny Greenas 14, Dwightas Howardas 13 (8 atk. kam.), Kentaviousas Caldwellas-Popie’as 12.

Atrinkti (0) Visi (12)
Išseko jau jėgos PTB.Lillardas taip pat traumuotas,tai nelabai ką ir padarysi.Pasispardė,kiek galėjo.Dar Bronius vėl žaidžia kaip iš kitos planetos būdamas,tai nelabai ką padarysi.Favoritai patvirtina savo statusą.
JR
Moment of the game: 3 kėlinys, 9:23; Lebronas iš labai toli 3 taškai. Toks su žodžiais tarp eilučių.
2020-08-25
-1
Haha
Noreciau paskaityt dabar tu heiteriu lakersu ir lebrono komentarus, kad james susenes, blazeriai geroj formoj ir t.t. :DDDD
2020-08-25
+3
kasioguru
kaip ir rasiau pries prasidedant PO, sudu kruva tie Blazers. vos per metima pateke i PO viena netyciuka padare, kol Lakers buvo neisivaziave, o dabar gauna kaip G lygos komanda.
2020-08-25
+1
Expert
Viskas, paseno konkrečiai LBJ, tik 28 min. atlakstė ir sėdo ant suolo... žiauru... vos 30 taškelių išstenėjo... Šakilas tuoj pasakys, kad yra jau matęs tokių pensininkų pasirodymų ne vieną...
2020-08-25
+2
aisku
pasakys MJ 35 metu mete 45 taskus nba finals game 6 su buzzer beateriu, visa sezona buvo rezultatyviausias nba zaidejas, nepraleido nei vieno grajo reg. sezone, va cia yra klase, o cia, kai gavo koki trecia-ketvirta geriausia nba zaideja i kompanija tai erelis steroidas pasidare, idomu kur tas jo ereliskumas pernai buvo, kai sedejo ant bankes be playoffu, you going down le steroid, you going down