Nuotr.: Barcelona
Nuotr. Barcelona

Šarūnas Jasikevičius pergalingai debiutavo „Barcelonos“ vyriausiojo trenerio poste.

Katalonijos sostinės klubas draugiškose rungtynėse Andoroje po puikus ketvirtojo kėlinio 90:82 (18:19, 17:22, 21:26, 32:15) įveikė „MoraBanc“ krepšininkus.

Pirmajame kėlinyje „Barcelona“ buvo įgijusi dviženklę persvarą (18:8), tačiau Andoros krepšininkai atsakė spurtu 28:6 ir antrajame ketvirtyje jau turėjo 12 taškų pranašumą (36:24).

Po ilgosios pertraukos „Barcelona“ greitai priartėjo iki 3 taškų atsilikimo (49:52), bet tuomet „MoraBanc“ spurtavo 9:2 ir atsiplėšė dviženkle persvara (61:51).

Viskas pasikeitė ketvirtajame kėlinyje. Tuomet „Barcelona“ per penkias minutes pelnė 20 taškų, oponentai atsakė tik 7 taškais, o Jasikevičiaus auklėtiniai vėl išsiveržė į priekį.

Tiksint paskutinėms minutėms „Barcelona“ dėjo dar vieną žingsnį į priekį ir įgijo 7 taškų persvarą (85:78) bei netrukus užtikrintai užbaigė rungtynes.

Kitas rungtynes „Barcelona“ žais šeštadienį, rugpjūčio 29-ąją, kuomet išbandys jėgas su Mursijos UCAM.

„Barcelona“ vertėsi be Cory Higginso, Alexo Abrineso ir Kyle’o Kurico.

„MoraBanc“: Haukuras Palssonas 19, Clevinas Hannah ir Tysonas Perezas po 11, Jeremy Senglinas ir Bandja Sy po 8.

„Barcelona“: Nickas Calathes 15, Nikola Mirotičius ir Brandonas Daviesas po 11, Rolands Šmits 10, Badio Brancou 9, Obou Badji 8, Pierre’as Oriola 7, Leandro Bolmaro 5, Thomasas Heurtelis 4.

Atrinkti (0) Visi (7)
win
geras grajus, kurio nieks nemate. super. 10 balu uz toke kaše
2020-08-26
-1
lol
Ispanai streamino, geros rungtynes dave daug zaist jaunimui 3-4 keliny jau zaide calathes su daviesu ir istempe rungtynes, pries Lietuvius kazkada jaunimo grupese zaides Badji is Senegalo atrodo ispudingai likes jaunimas apverktinas kazkaip atrodo situ draugisku rungtyniu tikslas kazkiek gal ir susizaist bet pasiziuret kas gi bus 11-12 zaidejas, Pustovijus tai nieko gero, niekur nespeja, kazkada neblogai atrode Ispanijos lygoj bet cia jam per aukstas lygis, Smitas gal ir nieko, Martinezas irgi nieko gero, bet Badji tai tikrai su tokiu wingspanu gali but kazkas labai ispudingo tiek gynyboj tiek puolime