Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Russello Westbrooko sugrįžimo rungtynėse ryškiausiai spindėjo Jamesas Hardenas, kurio vedama Hjustono „Rockets“ NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalyje 114:80 (24:14, 24:31, 37:18, 29:17) sutriuškino Oklahomos „Thunder“.

31
29
83%
5/6
50%
4/8

„Rockets“ serijoje vėl išsiveržė į priekį – dabar ekipa pirmauja 3-2. Serija vyksta iki keturių pergalių.

Nugalėtojams Hardenas per 28 minutes surinko 31 tašką (7/7 dvit., 4/8 trit., 5/6 baudos) bei pridėjo 5 rezultatyvius perdavimus.

Pirmąjį mačą šių metų NBA atkrintamosiose sužaidęs Westbrookas į savo buvusios komandos krepšį per 24 minutes įmetė 7 taškus (3/11 dvit., 0/2 trit., 1/2 baudos), taip pat atkovojo 6 kamuolius ir 7 kartus sėkmingai asistavo komandos draugams.

„Mums jo trūko per pirmąsias ketverias rungtynes, – sakė Hjustono ekipos vairininkas Mike’as D’Antoni. – Dabar mes jį turime ir pamatysime, ką galime padaryti. Žinojau, kad Russellas bus šiek tiek aprūdijęs, bet jis komandoje įžiebė kibirkštį.“

Westbrookas dėl patempto keturgalvio raumens nežaidė nuo rugpjūčio 11-osios.

„Jis mums atnešė energijos, to pagyvėjimo, kokio mums trūko. Mums jo reikia“, – kalbėjo Hardenas.

Antrąjį kėlinį „Thunder“ laimėjo 31:24, o per jį Dennisas Schroderis surinko 18 iš 19 savo taškų.

Visgi trečiojo kėlinio viduryje vokietis kartu su P.J. Tuckeriu buvo išvaryti iš rungtynių. Schroderis, bandydamas įveikė Tuckerio užtvarą, ranka trenkė į varžovo tarpkojį, o Tuckeris netrukus kakta nestipriai vožtelėjo į „Thunder“ vedlį.

Teisėjai nusprendė abu krepšininkus išvyti iš rungtynių.

Trečiąjį kėlinį „Rockets“ pradėjo spurtu 19:2 ir savo pranašumą nuo 3 taškų padidino iki 20 taškų (67:47). Per likusį laiką mažiausia Hjustono krepšininkų persvara buvo 16 taškų.

Šeštosios rungtynės bus žaidžiamos pirmadienį 22.30 val. Lietuvos laiku.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 31 (7/7 dvit., 4/8 trit.), Robertas Covingtonas 22 (6/11 trit., 7 atk. kam.), Ericas Gordonas 20 (9/14 dvit.), Jeffas Greenas 9 (10 atk. kam.), Russellas Westbrookas (6 atk. kam., 7 rez. perd.) ir Danuelis House’as (8 atk. kam.) po 7.

„Thunder“: Dennisas Schroderis 19 (6/13 metimai), Chrisas Paulas 16, Stevenas Adamsas 12 (14 atk. kam.), Dariusas Bazley 10 (12 atk. kam.).

Atrinkti (0) Visi (2)
Bruha
nu Hardenas stebina mane , jau ne pirmos varzybos kai nedaug metimu ismeta ir gera statistika susirenka, neziuretu i savo statistika, rai is vis butu super
2020-08-30
-1
Visai nenusisekė rungtynės Thunder.Tragiškas puolimas,kažkokie išsigandę buvo.Serijoje lygiai žaidžia,tai svarbiose rungtynėse tikėjausi daug atkaklesnės kovos.O čia į vieną krepšį užmėtė.