Nuotr.: Sputnik – Scanpix
Nuotr. Sputnik – Scanpix

Draugiškose rungtynėse Rusijoje tarp Maskvos srities „Chimki“ ir Krasnodaro „Lokomotiv“ ryškiai spindėjo Mindaugas Kuzminskas, o pratęsimo pareikalavęs mačas jo komandai galiausiai buvo baigtas lygiosiomis – 116:116 (27:19, 34:30, 25:21, 14:30, 16:16)

Gimimo vieta: Vilnius, Lietuva

„Lokomotiv“ komandai Kuzminskas per 37 minutes pelnė 27 taškus (2/4 dvit., 6/7 trit., 5/5 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, penkis sykius suklydo ir surinko 26 naudingumo balus.

Mantas Kalnietis per 26 minutes pridėjo 11 taškų (4/8 dvit., 1/5 trit.), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, dukart prarado kamuolį bei surinko 12 naudingumo balų.

„Lokomotiv“ gretose taip pat 27 taškus įmetė ir Grigorijus Motovilovas.

Rimo Kurtinaičio treniruojamoje Maskvos komandoje Devinas Bookeris pataikė 16 dvitaškių iš 21 (76,2 proc.) ir surinko 34 taškus.

„Chimki“: Devinas Bookeris 34 (16/21 dvit., 7 atk. kam., 37 naud. bal.), Aleksejus Švedas 29 (18/20 baudos, 12 rez. perd., 8 kl.), Jonas Jerebko 22 (4/5 trit., 8 atk. kam., 8 rez. perd.), Janis Timma 12.

„Lokomotiv“: Mindaugas Kuzminskas (6/7 trit.) ir Grigorijus Motovilovas po 27, Alanas Williamsas 17 (11 atk. kam.), Stanislavas Ilnitskis 13, Mantas Kalnietis 11 (5 rez. perd.).