Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Rokas Giedraitis buvo vienas svarbiausių Vitorijos „Baskonia“ klube, kuris Baskijos taurės turnyre 87:77 (15:25, 24:17, 17:17, 31:18) įveikė Bilbao „RETAbet“ ir iškovojo ikisezoninio turnyro trofėjų.

Gimimo vieta: Neringa, Lietuva

Nugalėtojams Giedraitis per 32 minutes pelnė 19 taškų (3/7 dvit., 2/7 trit., 7/9 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 7 pražangas ir surinko 20 naudingumo balų.

Tadas Sedekerskis per 14 minučių pridėjo 2 taškus (0/1 dvit., 0/1 trit., 2/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir surinko 4 naudingumo balus.

Rungtynių MVP tapo Achille Polonara, kuris pelnė 23 taškus, atkovojo 7 kamuolius bei surinko 29 naudingumo balus.

Pralaimėjusiems Arnoldas Kulboka per 23 minutes surinko 14 taškų (1/2 dvit., 4/5 trit.), atkovojo 2 kamuolius bei surinko 13 naudingumo balų.

Prieš ketvirtąjį kėlinį „RETAbet“ dar pirmavo 59:56, o likus beveik 7 minutėms – 66:62. Visgi „Baskonia“ spurtavo 14:4 ir įgijo 6 taškų pranašumą.

Susitikimo pabaigoje Bilbao krepšininkai priartėjo iki 77:80, bet „Baskonia“ mačą užbaigė atkarpa 7:0 ir laimėjo dviženkle persvara.

„RETAbet“: Ondrejus Balvinas 18 (7/7 dvit., 4/4 baudos), Arnoldas Kulboka 14 (4/5 trit.), Jaylonas Brownas 11.

„Baskonia“: Achille Polonara 23 (6/6 dvit., 7 atk. kam., 29 naud. bal.), Rokas Giedraitis 19 (5 atk. kam.), Alecas Petersas 16 (4/7 trit.), Tonye Jekiri 8 (6 atk. kam.).

Giedraičio taškai:

Atrinkti (0) Visi (7)
Geras
čia tas kur pas "gera" treneri lietrycio komandoj sedejo ant suolo, o i rinktine patenka kaip 12 zaidejas arba visai nepatenka :)
2020-08-30
-1
uz zalgiri
viskas stoja i savo vietas-fizrukas sedi be darbo o rokas zaidzia el starto penkete
2020-08-31
-1
Lietuva
Kodėl žalgiris niekada neketino Roko įsigyt? Ar Milaknis jiems geriau?
2020-08-30
+5
Hm
Jau patapo brangus. O kai buvo pigesnis - Jasikevičius buvo už vairo, ir tai buvo stabilumu ir lengvų takų kūrimu, bei tvirta komandine gynyba remta sistema. Giedraitis - nuostabiai žaidžia greitose atakos + geba pataikyt tritaškius. Jeigu Jasikevičiaus eros žalgiriui būtų reikėję puikiai į greitas atakas lakstančio krepšininko, kurio gynyba tokia... meh - būtų pirkę.