Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr.: AP – Scanpix

Hjustono „Rockets“ bandant perlaužti rungtynes savo pusėn ir užbaigti seriją, tam kelią pastojo buvęs šios komandos vedlys Chrisas Paulas.

Fotogalerija

Puikiai ketvirtajame kėlinyje sužaidęs įžaidėjas susmeigė du kritinius tritaškius iš eilės, vėliau realizavo baudų metimus ir ištempė Oklahomos „Thunder“ klubą į pergalę 104:100 (24:25, 24:26, 29:24, 27:25) ir į septintąsias serijos rungtynes.

Serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus 3-3. Lemiamas susitikimas vyks naktį iš trečiadienio į ketvirtadienį. Poros laimėtojas Vakarų konferencijos pusfinalyje kovos su Los Andželo „Lakers“.

Įsibėgėjus ketvirtajam ketvirčiui „Thunder“ buvo priekyje 91:84, bet tuomet „Rockets“ spurtavo net 14:1 ir kėsinosi perimti iniciatyvą – 98:92.

Visgi tuomet išstojo Paulas, sumetęs du tolimus metimus iš eilės ir išlyginęs rezultatą – 98:98.

Prieš prasidedant paskutinei minutei Russellas Westbrookas įmetė paskutinius „Rockets“ taškus – 100:98, o paskutinėje atakoje jau atsilikinėjant 100:102 krepšininkas suklydo išmesdamas kamuolį į užribį.

Prie baudų metimų linijos stojęs Danilo Gallinari realizavo metimus ir uždarė rungtynes – 104:100.

Iki ilgosios pertraukos tik 6 taškus surinkęs Paulas ketvirtajame kėlinyje sumetė 15, o mačą baigė su 28 taškais (7/14 dvit., 3/6 trit., 5/5 baud.), sugriebė 7 ir perėmė 3 kamuolius bei atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Asmeninį atkrintamųjų rekordą pasiekęs Gallinari sumetė 4 tritaškius iš 6 ir dvikovą baigė su 25 taškais (9/17 metimai, 5 atk. kam.).

Westbrookas ir Hardenas bendrai prarado 12 kamuolių, dar keturiskart suklydo Ericas Gordonas. Bendrai „Rockets“ padarė 22 klaidas.

Hardenas per 39 minutes sumetė 32 taškus (8/11 dvit., 3/11 trit., 7/8 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„Thunder“: Chrisas Paulas 28 (7 atk. kam.), Danilo Gallinari 25 (4/9 trit.), Lugentzas Dortas 13, Dennisas Schroderis 12 (8 atk. kam., 0/5 trit.), Shai Gilgeous-Alexanderis 10 (6 rez. perd.).

„Rockets“: Jamesas Hardenas 32 (3/11 trit., 5 kld.), Robertas Covingtonas 18 (4/6 trit.), Russellas Westbrookas 17 (7 kld.), Danuelis House'as 12.