Stambulo „Fenerbahče“ klubas, kuriam atstovauja ir Edgaras Ulanovas, pradėjo pasiruošimą artėjančiam sezonui.

Amžius: 28
Ūgis: 198 cm
Svoris: 92 kg
Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Igorio Kokoškovo auklėtiniai pirmosiose draugiškose rungtynėse namuose 79:77 (17:16, 20:16, 19:20, 23:25) palaužė Stambulo „Bešiktaš“ krepšininkus.

„Fenerbahče“ ekipoje debiutavęs ir starto penkete mačą pradėjęs Ulanovas per 13 minučių pelnė 5 taškus (2/3 dvit., 0/2 trit., 1/2 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį ir surinko 2 naudingumo balus.

Iki dvikovos pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms „Fenerbahče“ pirmavo 73:68, tačiau „Bešiktaš“ pelnė 5 taškus be atsako ir rezultatą išlygino (73:73).

Likus 11 sekundžių iki susitikimo pabaigos Jarrellas Eddie smeigė tritaškį, bet „Fenerbahče“ persvara ilgai nesidžiaugė – vos po 5 sekundžių svečiai pelnė du taškus ir rezultatą išlygino (77:77).

Vis tik mačo didvyriu tapo Ahmetas Duverioglu. Po Kokoškovo minutės pertraukėlės Dyshawnas Pierre‘as pakabino kamuolį turkui virš lanko, kuris pelnė taškus prieš pat nuaidint finalinei sirenai ir taip išplėšė savo komandos pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Melihas Mahmutoglu pelnė 21 tašką (1/1 dvit., 6/8 trit., 1/1 baudos), atliko 3 rezultatyvius perdavimus, atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį bei surinko 24 naudingumo balus.

Buvęs žalgirietis Leo Westermannas per 15 minučių pridėjo 5 taškus (1/4 dvit., 1/1 trit.), 2 rezultatyvius perdavimus ir 5 naudingumo balus.

„Fenerbahče“: Melihas Mahmutoglu 21 (6/8 trit.), Jarellas Eddie 14 (4/5 trit.), Ahmetas Duverioglu (3/6 dvit.), Janas Vesely ir Johnny Hamiltonas po 8.

„Bešiktaš“: Alperenaas Sengulas (6/7 dvit.) ir Egehanas Arna po 12, Ercanas Osmanas 11 (4/8 dvit.), Eray Akyuzas 10.

Atrinkti (0) Visi (6)
800k uz 5 taskus
labai gerai suzaide
2020-09-01
+1
Stengėsi Kokoškovas visiems žaidėjams laiką po lygiai paskirstyti,tai ir Ulia gavo gana nedaug minučių.Bet su laiku viskas nusistovės ir turėtų tapti vienu pagrindinių žaidėjų.Pasiruošime taip pat pasitaupyti reikia.
2020-09-01
KL
Kazkaip jis man nesiziuri su tais geltonais marskineliais, zalia jam geriau tiko :)
2020-09-01
+3
Aha
welcome tu reality kaip atsrginis su 13 min. nei vienas is z zaideju nezaistu eyrolygos startiniame net grigonis