Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Šakių „Gulbelei“ Debreceno miestas šiais metais ir toliau yra tarsi užkeiktas.

Šakiškiai „Hungary Master“ 3x3 krepšinio pasauliniame ture 16:21 pralaimėjo „Pinar“ ekipai ir nepateko į atkrintamąsias varžybas. „Gulbelė“ abejas grupės rungtynes pralaimėjo ir savaitgalį, kuomet vyko „Debrecen Master“ etapas.

Dvikova prasidėjo nerezultatyviai, tačiau minimalų pranašumą turėjo „Piran“ ekipa, kuri sužaidus tris minutes pirmavo 5:3. Vis tik šakiškiai stabilizavo padėtį ir sužaidus lygiai pusę rungtynių jau buvo priekyje 7:6.

Komandos ir toliau žaidė taškas į tašką, o iki mačo pabaigos likus 2 minutėms rezultatas buvo lygus – 15:15.

Tuomet Slovėnijos komanda pataikė tolimą metimą aidint 12 sekundžių laikmačio sirenai, o Paulius Beliavičius prarado kamuolį. Tuo pasinaudoję „Piran“ krepšininkai pelnė taškus iš po krepšio bei, likus 1 min. 16 sek., padidino pranašumą iki 3 taškų – 18:15.

Marijus Užupis realizavo metimą iš po krepšio, bet Aurelijus Pukelis gavo asmeninę pražangą metimo metu ir Simonas Finzgaras įgijo teisę mesti tris baudas, nes tai buvo jau 11-oji komandinė „Gulbelės“ nuobauda. Slovėnas šaltakraujiškai sumetė visus tris baudų metimus ir šitaip išvedė „Pinar“ ekipą į atkrintamąsias.

„Gulbelė“: Marijus Užupis 7, Paulius Beliavičius 5, Šarūnas Vingelis 3, Aurelijus Pukelis 1.

„Piran“: Simonas Finzgaras 7, Tjažas Rotaras ir Anže Srebovtas po 5, Adinas Kavgičas 4.

Pirmoji dvikova:

Pirmosiose D grupės rungtynėse „Gulbelė“ 17:21 turėjo pripažinti „NY Harlem“ krepšininkų pranašumą. Tai pačiai komandai identišku rezultatu šakiškiai buvo pralaimėję ir šeštadienį.

„NY Harlem“ komanda iniciatyvą perėmė nuo pirmosios minutės ir dvikovą pradėjo laimėdami atkarpą 4:0. „Gulbelės“ taškų badą nutraukė Šarūnas Vingelis, pataikęs du dviejų taškų vertės metimus iš eilės (4:5).

Įpusėjus rungtynėms Vingelis ir Paulius Beliavičius atseikėjo dar po vieną tolimą metimą ir persvėrė rezultatą „Gulbelės“ naudai – 12:10.

Iki susitikimo pabaigos likus 2 minutėms ir toliau virė lygi kova – Beliavičius realizavo tolimą metimą bei rezultatą išlygino (16:16). Vis tik priešpaskutinė rungtynių minutė šakiškiams susiklostė itin prastai.

Iš pradžių Joey Kingas pelnė taškus iš po krepšio, o ne ilgai trukus pataikė metimą su Marijaus Užupio pražanga (19:17). Kadangi tai buvo septintoji „Gulbelės“ komandinė pražanga, Kingas metė du baudos metimus, kuriuos realizavęs išplėšė pergalę „NY Harlem“ komandai.

Niujorko ekipa po šios pergalės užsitikrino pirmąją vietą grupėje.

Primename, kad Utenos „Juventus-Uniclub Casino“ ekipa antrajame pasaulinio 3x3 krepšinio etape nedalyvauja. Ji išvyko į Lietuvą ir toliau ruošis 5x5 krepšinio sezonui.

„NY Harlem“: Joey Kingas 10, Egzonas Gjonbalajas ir Davidas Seagersas po 4, Dominique‘as Jonesas 3.

„Gulbelė“: Paulius Beliavičius 6, Šarūnas Vingelis ir Marijus Užupis po 5, Aurelijus Pukelis 1.

Atrinkti (0) Visi (2)
Klajoklis
3x3 tapus oficiale krepsinio dalimi, vis daugiau prisijungs ivairaus lygio profu (pvz. Juventus) ir megejai-entuziastai (pvz. Gulbele) reitinge keliaus zemyn, kas jau vyksta.
2020-09-03
+1
Brisius
Sunervino Gulbelė. Pirmas laisviems tolimi metimai nepakrito. Būna. Tiek to. Na bet antros - tai visiškas nesuspratimas. Žaidžla prueš komandą, kur du žaidėjai - veteranai, ir ta komanda dar žaidė atrankoj ir yra žiauriai pavargus. Tai vietoj to, kad greitintų žaidimą, tai ima stabdyt. Pabaigoje visas Piran pėsti vaikšto, tai Beliavičius išspiria kamuolį į autą ir prašo chalenge\'o. Čia jis sumąstė duot varžovams pailsėt?