Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Vasarą į Vitorijos „Baskonia“ persikėlęs Rokas Giedraitis draugiškose rungtynėse demonstruoja puikią sportinę formą.

Gimimo vieta: Neringa, Lietuva

Šį kartą lietuvis vedė savo komandą į pergalę mače su Madrido „Estudiantes“ – 82:78 (28:20, 16:30, 13:14, 25:14).

Giedraitis aikštėje praleido 27 minutes ir per jas pelnė 19 taškų (1/3 dvit., 4/7 trit., 5/6 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 21 naudingumo balą.

Rezultatyviau už puolėją iš Lietuvos rungtyniavo tik Alecas Petersas, surinkęs 22 taškus (4/8 dvit., 4/6 trit., 2/2 baud.). Achille Polonara nugalėtojams pelnė 13 taškų (4/4 dvit., 5/8 baud.).

Tuo metu kitas „Baskonia“ lietuvis Tadas Sedekerskis per 8 minutes pasižymėjo 3 taškais (1/1 trit.).

„Estudiantes“ klubui Alekša Avramovičius įmetė 24 taškus (5/7 dvit., 3/6 trit., 5/6 baud.), Alecas Brownas pridėjo 21 (1/1 dvit., 4/7 trit., 7/8 baud.).

„Estudiantes“ priklausantis Dovydas Giedraitis rungtynėms dėl nesudėtingos peties traumos registruotas dar nebuvo.

Atrinkti (0) Visi (5)
Boldwinas
šaunuolis Rokas, tik paliko parodija ir iškart atsiskleidė visu graźumu, tieka alboj, sekmes ir ispanojoj!
2020-09-03
-1
Įdomu ką Sedekerskis galvoja ten būdamas. Žaisti jam neduos daug kas stabdo jo tobulėjimą tad keltusi nors 2-3 žingsnius atgal. Sedekerskis nėra puolimo mašina jis kaip Ulanovas toks gynybinio plano žaidėjas tad nesuprantu negi baskai nori iš jo 20 taškų