Nuotr.: Baskonia
Nuotr. Baskonia

Rokas Giedraitis buvo rezultatyviausias Vitorijos „Baskonia“ krepšininkas, tačiau jo pastangų šįkart nepakako.

Gimimo vieta: Tauragė, Lietuva

Lietuvio atstovaujama ekipa draugiškose rungtynėse 73:88 (25:16, 21:29, 6:21, 21:22) turėjo pripažinti Madrido „Real“ krepšininkų pranašumą.

Giedraitis per 25 minutes pelnė 15 taškų (1/2 dvit., 4/6 trit., 1/1 baudos), atkovojo 1 kamuolį, sykį suklydo ir surinko 12 naudingumo balų.

Už lietuvį „Baskonia“ ekipoje geriau pasirodė tik Pierria Henry, kuris pelnė 18 taškų (3/7 dvit., 2/2 trit., 6/9 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 29 naudingumo balus.

Tadas Sedekerskis aikštelėje praleido 7 minutes, per kurias prametė vienintelį mestą dvitaškį, atkovojo 1 kamuolį, sykį prasižengė ir mačą baigė su -1 naudingumo balu.

„Baskonia“ po dviejų kėlinių pirmavo 46:45, tačiau „Real“ po ilgosios pertraukos įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo tolti. Trečiajame ketvirtyje Usmanas Garuba pasižymėjo galingu dėjimu ir Madrido ekipa pirmą kartą susikrovė dviženklį pranašumą (62:52).

Vitorijos komanda trečiąjį ketvirtį pralaimėjo 6:21, o apsukų nemažinęs „Real“ užtikrintai baigė susitikimą ir ketvirtajame kėlinyje buvo įgijęs 20 taškų persvarą (88:68).

„Real“ ekipoje rezultatyviausiai žaidęs Facundo Campazzo pelnė 14 taškų (2/3 dvit., 3/9 trit., 1/2 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei surinko 15 naudingumo balų.

„Baskonia“: Pierria Henry 18 (3/7 dvit., 29 naud. bal.), Rokas Giedraitis 15 (4/6 trit.), Alecas Petersas 9 (3/8 dvit.).

„Real“: Facundo Campazzo 14 (3/9 trit., 7 rez. perd.), Gabrielis Deckas 13 (4/4 dvit.), Felipe Reyesas ir Usmanas Garuba (4/5 dvit.) po 10.