Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Jimmy Butleris ketvirtajame kėlinyje pelnė 17 iš 30 savo taškų ir Majamio „Heat“ priartino per vieną pergalę nuo NBA Rytų konferencijos finalo.

20
33
16
2

Pergalingai žygiuojanti „Heat“ puikiai sužaidė ketvirtąjį kėlinį ir 115:110 (29:30, 21:27, 25:30, 40:13) palaužė reguliariojo sezono nugalėtoją Milvokio „Bucks“ bei serijoje iki keturių pergalių pirmauja 3-0.

Po trijų kėlinių „Bucks“ buvo priekyje 12 taškų persvara (87:75) ir atrodė, kad Milvokio krepšininkai galop pasieks pirmąjį laimėjimą serijoje, tačiau sužaidė prasčiausią lemiamą ketvirtį NBA istorijoje.

„Heat“ ketvirtąjį kėlinį laimėjo 27 taškais (40:13), o tai yra didžiausia persvara laimėtas paskutinis rungtynių ketvirtis NBA atkrintamosiose.

„Ne, aš nesu nustebęs, – po rungtynių sakė „Heat“ vedliu tapęs Butleris. – Manau, kad nustebę gali būti visi kiti pasaulio žmonės, bet ne mes. Nesi nustebęs, jeigu dėvi „Heat“ marškinėlius, jeigu esi vienas iš mūsų trenerių, organizacijos dalis, jeigu matei, kaip mes dirbome visus metus. Tai mūsų nestebina.“

„Jie pataikė kiekvienoje atakoje, o mes nepadarėme visko, ką galėjome“, – apie ketvirtąjį kėlinį pasisakė „Bucks“ vairininkas Mike'as Budenholzeris.

Ketvirtojo kėlinio epizodai:

Majamio krepšininkai taip pat surengė didžiausią sugrįžimą atkrintamosiose klubo istorijoje. 2013 metais „Heat“ šeštajame finalo mače prieš ketvirtąjį kėlinį atsiliko 10 taškų skirtumu, tačiau vis tiek įveikė San Antonijaus „Spurs“. Šįsyk prieš paskutines 12 minučių deficitas siekė 12 taškų.

Ketvirtajame kėlinyje Milvokio komanda pataikė 6 metimus iš 23, o iš tritaškio zonos nerealizavo nė vieno šūvio iš 10 bandymų.

Ketvirtąjį kėlinį „Heat“ pradėjo spurtu 19:6 ir po Butlerio septynių taškų iš eilės persvėrė rezultatą savo naudai (94:93).

Iki mačo pabaigos likus 4 minutėms ir 41 sekundei Milvokio klubas pirmavo 99:98, bet per likusį laiką pelnė tik 1 tašką bei prametė 10 paskutinių savo metimų.

Nė viena komanda NBA istorijoje dar nelaimėjo serijos po to, kai atsiliko 0-3.

„Jais galime tapti mes“, – po pralaimėjimo sakė praėjusio sezono MVP Giannis Antetokounmpo.

Majamio krepšininkai NBA atkrintamosiose laimėjo visus 7 mačus.

Nugalėtojams Butleris per 35 minutes pelnė 30 taškų (5/8 dvit., 2/5 trit., 14/19 baudos), atkovojo 7 kamuolius bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

7 dvitaškius iš 8 ir 6 baudos metimus iš 7 pataikęs Bamas Adebayo pelnė 20 taškų, taip pat pridėjo 16 sugriebtų kamuolių bei 2 blokus.

Pralaimėjusių gretose Antetokounmpo per 35 minutes surinko 21 tašką (7/14 dvit., 0/7 trit., 7/12 baudos) atkovojo 16 kamuolių, atliko 9 rezultatyvius perdavimus bei blokavo 2 metimus.

„Mes vis dar esame čia, burbule. Žaidžiame ne iki trijų pergalių, o iki keturių. Mes dar turime dėl ko žaisti“, – po mačo sakė George'as Hillas.

„Heat“: Jimmy Butleris 30 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Bamas Adebayo 20 (7/8 dvit., 16 atk. kam.), Jae Crowderis 17 (5/11 trit.), Goranas Dragičius 15, Tyleris Herro 13 (8 atk. kam.).

„Bucks“: Brookas Lopezas 22, Giannis Antetokounmpo 21 (0/7 trit., 16 atk. kam., 9 rez. perd.), Khrisas Middletonas 18 (7 rez. perd.), George'as Hillas 13, Donte DiVincenzo 10.

Atrinkti (0) Visi (27)
planas chuliganas
Na visi zino Butlerio darbo etika , kai visi per pandemija ilsejosi sis biciukas greiciausiai miegojo sporto saleje ir kure plana kaip viska apversti aukstyn kojom .
2020-09-05
+1
Lukas
tai kazkas buvo nepatenkintas kad burbule savo kambaryje jis musenejo kamuoli i grindis ir taip kele triuksma. ir jis turbut neklydo kad Towns su Wigginsu yra tinginiai
2020-09-05
+1
Xp
Visai neblogai heatuose atrodo Igoudala ...atrodytu cia tos traumos buvo paskui is klubo i kita kluba buvo metomas o cia losia tikrai pagirtinai
2020-09-05
+1
Tai va kodel bucks norejo nutraukt playoffus ptotestuodami pries rasizma lol, jie visiski grybai, butu iseje kaip pseudo herojai, dbr varys namo kaip lochai po sekanciu rungtyniu
2020-09-05
-1
Eilinis
irodymas, jog NBA reguliarus sezonas yra lygus nuliui. Laimi reguliaruji sezona, o playoff\'uose krenti kaip lapas. Visa lyga tai vienas didelis cirkas su rungtyniu fix\'inimu, norint uzdirbt kaip imanoma daugiau.
2020-09-05
+1
:D
o tai kas liepia draskytis reguliariam ? :D, o del uzdirbimo tai no shit kad nba nori daugiau pinigu
2020-09-05
kasioguru
kaip galima tokiame kertiniame serijos mace paskutini kelini gaut 13:40? gi Heat ne kokie GS pora metu atgal, kad taip uzmetytu. vadinasi Bucks yra kazkas panasaus i pries pora metu Raptors, kur sezone varo, o atejus PO pasimato, kad yra tik gera RS komanda.
2020-09-05
+1
Clippers vs Heat, Kawhi vs Butler finalas būtų kažkas nuostabaus!
2020-09-05
+1
kasioguru
Kawhi su George pries Tatum su Brown manau butu daug idomiau.