Nuotr.: USA Today Sports-Scanpix
Nuotr. USA Today Sports-Scanpix

Giannis Antetokounmpo antrojo kėlinio pradžioje dar stipriau susižeidė dešiniąją čiurną ir, kai paaiškėjo, kad graikas nebegalės tęsti rungtynių, atrodė, jog Milvokio „Bucks“ ekipos sezonas bus baigtas.

36
30
100%
9/9
43%
3/7

Nepaisant Antetokounmpo netekties, likę „Bucks“ krepšininkai susitelkė ir per pratęsimą 118:115 (22:31, 28:17, 35:40, 22:19, 11:8) palaužė Majamio „Heat“ bei sušvelnino serijos atsilikimą iki 1-3.

Iki pratęsimo pabaigos likus 30,1 sekundės Tyleris Herro pataikė tritaškį bei sumažino „Heat“ atsilikimą iki minimumo – 112:113.

Vis tik tuomet Khrisas Middletonas taip pat atsakė tolimu metimu, o Milvokio ekipa dėjo didelį žingsnį pergalės link – likus 6,9 sekundės „Bucks“ pirmavo 116:112.

Erikas Spoelstra paprašė minutės pertraukėlės, kuri buvo išpildyta idealiai. Herro realizavo dar vieną tritaškį ir likus 3 sekundėms suteikė „Heat“ ekipai viltį išsigelbėti (115:116). Vis dėlto „Bucks“ sėkmingai įvedė kamuolį po savosios minutės pertraukėlės, o Middletonas sumetė abi baudas ir įtvirtino Milvokio ekipos pergalę (118:115).

Iki rungtynių pabaigos buvo likę 2,2 sekundės. „Heat“ nebeturėjo minutės pertraukėlių, o Andre Iguodalos perdavimas per visą aikštelę nebuvo tikslus ir finalinė sirena paskelbė „Bucks“ pergalę.

„Tiesiog nesustojome kautis. Tai darė visi mano komandos draugai, – pažymėjo Middletonas. – Tam, kad galėtume ir toliau žaisti, turime kiekvieną vakarą kautis.“

Lyderio estafetę perėmęs ir rezultatyviausią karjeros mačą atkrintamosiose sužaidęs Middletonas per 48 minutes pelnė 36 taškus (9/21 dvit., 3/7 trit., 9/9 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei 4 sykius suklydo.

„Khrisas yra unikalus. Jis turi savo stilių, norėjo žaisti. Jis paprašė, kad neišimčiau jo iš rungtynių“, – po rungtynių sakė Mike'as Budenholzeris.

Middletonas taip pat tapo vos antruoju „Bucks“ žaidėju istorijoje, kuriam per vienerias atkrintamųjų rungtynes pavyko surinkti bent 35 taškus, atkovoti 8 kamuolius ir atlikti 8 rezultatyvius perdavimus. Pirmasis tai padarė legendinis Kareemas-Abdul Jabbaras.

„Bucks“ pergalę iškovoti galėjo dar ketvirtajame kėlinyje. Iš pradžių, prasidėjus paskutinei mačo minutei, Herro pataikė tolimą metimą bei persvėrė rezultatą „Heat“ komandos naudai (107:106).

Vis tik likus 1,9 sekundės Donte DiVincenzo išprovokavo Gorano Dragičiaus pražangą ir gavo teisę mesti du baudų metimus. DiVincenzo realizavo tik antrąjį baudos metimą bei rezultatą išlygino (107:107).

Lemiama „Heat“ ataka ketvirtajame kėlinyje buvo patikėta Dragičiui, tačiau slovėno tritaškis tikslo nepasiekė ir susitikimas persikėlė į pratęsimą.

Puikiai žaidęs Antetokounmpo traumą patyrė antrojo ketvirčio pradžioje, kuomet atlikdamas reidą į baudos aikštelę užkliuvo už Iguodalos kojos bei dar labiau susižeidė patemptą dešiniąją čiurną. Apie graiko galimybę žaisti šiame susitikime paaiškėjo tik prieš pat rungtynių pradžią.

„Tai neturėjo mūsų paveikti, bet manau, kad iškritus Gianniui, mes šiek tiek atsipalaidavome, – sakė Jimmy Butleris. – Mes sustojome žaisti teisinga linkme, sustojome gintis, sustojome gyventi pagal savo gynybos principus, nepasiėmėme kamuolių, kurie buvo 50-50, jie atkovojo daugiau kamuolių. Viskas buvo tiesiog blogai.“

Ar Antetokounmpo bus pasiruošęs penktosioms serijos rungtynėms, kol kas nėra žinoma. Milvokio klubas paskelbė, kad dėl to nuspręs tik antradienį.

„Jis sugrįš“, – sakė Ericas Bledsoe.

Antetokounmpo per 11 minučių spėjo pelnyti 19 taškų (7/9 dvit., 1/1 trit., 2/4 baudos), atkovoti 4 ir perimti 1 kamuolį bei blokuoti 1 metimą. Nepaisant to, kad savo pasirodymą baigė itin anksti, Antetokounmpo buvo antras rezultatyviausias „Bucks“ krepšininkas.

Majamio komandos gretose suspindo Bamas Adebayo, kuris per 44 minutes pelnė 26 taškus (10/13 dvit., 6/6 baudos), atkovojo 12 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 8 rezultatyvius perdavimus bei sykį suklydo.

„Turėjome žaisti taip, kaip pirmajame, antrajame arba trečiajame mače“, – apie pralaimėjimą pasisakė Adebayo.

„Nenusipelnėme laimėti šių rungtynių“, – pripažino Butleris.

Penktasis serijos mačas vyks naktį iš antradienio į trečiadienį 1 val. 30 min. Lietuvos laiku.

„Heat“: Bamas Adebayo 26 (10/13 dvit., 12 atk. kam., 8 rez. perd.), Duncanas Robinsonas 20 (6/12 trit.), Jae Crowderis 18 (6/12 trit.), Jimmy Butleris (6/14 dvit.) ir Goranas Dragičius (4/8 dvit., 1/9 trit., 8 rez. perd.) po 17, Tyleris Herro 11 (3/6 trit.).

„Bucks“: Khrisas Middletonas 36 (9/21 dvit., 3/7 trit., 8 atk. kam., 8 rez. perd.), Giannis Antetokounmpo 19 (11 min., 7/9 dvit.), Ericas Bledsoe (6/7 dvit., 0/6 trit., 10 atk. kam.) ir Brookas Lopezas (3/6 dvit., 2/5 trit.) po 14, George‘as Hillas 12.

Antetokounmpo sveikina komandos draugus po pergalės:

Adebayo pasirodymas:

Antetokounmpo pasirodymas:

Atrinkti (0) Visi (5)
Kai DiVincenzo prametė tą vieną baudą,jau galvojau per pratęsimą Bucks subyrės.Bet Middletonas kitaip galvojo.Pavargęs atrodė,tačiau svarbiausiu metu darbą atliko.Na,bent jau ne sausai bus pralaimėta serija.
2020-09-07
Lok
ant kumpio varot, nors jis daro tik tai ka jam trenris liepe, tai cia treneri reik mest lauk, o ne ku.pi
2020-09-07
-3
kasioguru
va ir isaiskejo Bucks nesekmiu priezastis - reik mest Gianni lauk. :D jei rimtai, tai cia tas daznai matomas sindromas, kai iskritus lyderiui tiek komandos draugai nori pasirodyt, kad gali, tiek varzovus kazkiek ismusa, nes nelieka pagrindines uzduoties gynyboj. ir nors Krisas cia parode, kad vis tik yra tikra zvaigzde, bet vaizdelis buvo apgailetinas - Kobes stiliaus "duokit kamuoli ir nemaisykit man metyt 1x1". sikart pasiseke ir tiek.