Nuotr.: Facebook.com
Nuotr. Facebook.com

Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Dinamo“ (3-0) Italijos Super taurės D grupėje lieka be pralaimėjimų.

Gimimo vieta: Klaipėda, Lietuva

Lietuvio atstovaujama ekipa dramatiškai 91:89 (24:20, 15:28, 24:17, 28:24) palaužė Brindizio „Happy Casa“ (1-2) klubą.

„Dinamo“ paskutinėmis sekundėmis nuo nesėkmės išgelbėjo tikslus Vasa Pušičos tritaškis. Iš viso serbas pelnė 24 taškus (4/8 trit., 8/8 baud.) ir buvo rezultatyviausias mačo žaidėjas.

Tuo metu Bendžius aikštėje praleido 34 minutes ir per jas įmetė 4 taškus (0/1 dvit., 1/6 trit., 1/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Dinamo“: Vasa Pušica 24 (8/8 baud.), Miro Bilanas 20 (8 atk. kam.), Marco Spissu 16, Jasonas Burnellas 15, Filipas Krušlinas 12.

„Happy Casa“: D'Angelo Harrisonas 22, Dariusas Thompsonas 14, Derekas Willisas (8 atk. kam.) ir Ousmanas Krubally po 11.

A grupėje Milano „AX Armani Exchange“ (5-0) 91:79 (24:23, 26:16, 15:20, 26:20) nugalėjo „Brescia“ (2-2) krepšininkus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Sergio Rodriguezas pelnė 17 taškų, 14 įmetė Kevinas Punteris, 12 – Vladimiras Micovas.

Ši „AX Armani Exchange“ pergalė užtikrino jiems vietą Italijos Super taurės finalo ketverte.

Milano ekipa savaitgalį viešės draugiškame turnyre Kaune.

Atrinkti (0) Visi (5)
34 minutes žaidė Bendžius ir tik 4 taškus įmetė.Atrodytų,ne koks pasirodymas,bet treneris jį laikė ne veltui,vieno iš lyderių rolę jam patiki ir juo pasitiki.Iššaus dar Bendžius ne kartą.