Nuotr.: Fenerbahce Beko
Nuotr. Fenerbahce Beko

Edgaro Ulanovo atstovaujama Stambulo „Fenerbahče“ (0-1) draugiškose rungtynėse patyrė pirmąją nesėkmę. Igorio Kokoškovo treniruojama ekipa „Gloria Cup“ turnyro starte 65:72 (17:21, 17:22, 12:14, 19:15) turėjo pripažinti Izmiro „Pinar Karšiyaka“ (1-0) pergalę.

Ulanovas mačą pradėjo starto penkete ir per 24 minutes pelnė 5 taškus (1/1 dvit., 0/3 trit., 3/3 baudų), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 1 kamuolį, tris kartus prasižengė, išprovokavo 4 pražangas bei surinko 6 naudingumo balus.

Po trečiojo kėlinio Izmiro krepšininkai turėjo 11 taškų pranašumą (57:46), bet lemiamame ketvirtyje Stambulo krepšininkai pakilo į kovą.

Melihas Mahmutoglu pelnė tritaškį, Lorenzo Brownas pridėjo dvitaškį, Edgaras Ulanovas pataikė tris baudų metimus iš eilės, o po Jano Vesely dvitaškio su pražanga deficitas sumažėjo iki iki 4 taškų (58:62).

Netrukus komandos dvi minutes nepelnė taškų, o po Davido Kennedy dviejų baudos metimų ir Seketoure‘o Henry dvitaškio su pražanga Izmiro ekipa nutolo 9 taškais (69:60).

Prasidėjus paskutinei minutei situaciją bandė gelbėti Janas Vesely (62:69), tačiau Izmiro klubas sumetė baudas ir šventė pergalę.

Prieš tai „Fenerbahče“ draugiškose rungtynėse buvo įveikusi Stambulo „Bešiktaš“ bei Bursos „Tofaš“.

„Fenerbahče“: Melihas Mahmutoglu 16 (5/11 trit.), Lorenzo Brownas 10, Jonathanas Hamiltonas 8, Janas Vesely 7, Leo Westermannas (5 rez. perd.) ir Jarellas Eddie po 6, Edgaras Ulanovas 5.

„Pinar Karšiyaka“: Joffery Morganas (7 atk. kam.), Tony Tayloras, Seketoureas Henry ir Davidas Kennedy po 12.

Atrinkti (0) Visi (8)
Utenskas
Ule kaip ir Milas gris i zalgiri po sezono stazuotes uzsienyje. Nera jis zaidejas kuris gali sau progas susikurti pats. O legionieriui niekas ten specialiu situaciju nekurs kad nugara suzaist kaip kad budavo kaune.
2020-09-10
-1
na ule greit grys y zalgiri
2020-09-09
-1
Fenerbache
Ar dar pilnai komanda nesusizaidus Tokia Kaip Karsijaka turetu Nugalet Bus idomu kaip Eurolygoi atrodis kolkas nedemonstruoja gero zaidimo
2020-09-09
+1
Tai Ulė ir žais sezone po 25 minutes.Nebus jis taškų darytojas,bet turės savo specifines užduotis.Žalgiryje jis taip pat juk nebuvo taškų darytojas,bet buvo lyderis pagal atliekamą nematomą darbą.