Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Kėdainių „Nevėžis“ draugiškose rungtynėse su Eurolygos ekipa priešinosi tris kėlinius, tačiau galiausiai Mariaus Kiltinavičiaus kariauna namuose 75:103 (14:30, 29:23, 26:24, 6:26) krito prieš Berlyno ALBA.

Gimimo vieta: Klaipėda, Lietuva

Vokietijos komanda nuo pat pirmųjų minučių ėmė demonstruoti savo jėgą ir po pirmojo kėlinio turėjo 16 taškų persvarą (30:14).

Visgi „Nevėžis“ laimėjo antrąjį ir trečiąjį kėlinius bei prieš lemiamas 10 minučių priartėjo iki 8 taškų deficito (69:77).

Ketvirtajame kėlinyje ALBA šeimininkus uždarė savo gynybos gniaužtuose bei leido pelnyti tik 6 taškus. Aito Garcia Reneseso kariauna iškart spurtavo 19:0 bei šventė užtikrintą pergalę.

Kėdainių ekipoje ryškiausiai spindėjo puolėjas Julius Kazakauskas. Jis per 26 minutes pelnė 18 taškų (3/6 dvit., 2/4 trit., 6/6 baudos), atkovojo 8 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 6 pražangas ir surinko 25 naudingumo balus.

„Nevėžis“ pataikė 6 tritaškius iš 32 (18,8 proc.), o Vokietijos ekipa – 14 iš 31 (45,2 proc.).

Kiltinavičius vertėsi be dviejų komandos talentų Abramo Cankos ir Arielio Hukporti.

Savaitgalį ALBA dalyvaus Eurolygos draugiškame turnyre Kaune. Šeštadienį pusfinalyje ekipa žais su Milano „AX Armani Exchange“.

„Nevėžis“: Julius Kazakauskas 18 (8 atk. kam., 4 rez. perd., 25 naud. bal.), Panagiotis Kalaitzakis 11 (1/8 trit.), Ignas Lukošius 10 (5/5 dvit., 7 atk. kam.), Justas Tamulis ir Vaidas Kariniauskas (8 kld.) po 8, Vaidas Čepukaitis 7, Domandas Vilys 6.

ALBA: Maodo Lo (4/4 trit.) ir Nielsas Giffey po 14, Timas Schneideris 13, Luke‘as Sikma (7 rez. perd.) Peytonas Siva (7 rez. perd.) po 12, Jaysonas Grangeris 10 (8 rez. perd.).

Atrinkti (0) Visi (8)
Obama
Na idomi Albos komanda, dabar kai grangeris prisidejo. Geri zaidejai, bet man beveik visas starting 5 kitur graziau ziuretus. Nebus issisokeliai. 14-16 vieta. Beje, Sikmai kodel kontrakto nesiulo top 4 komandos? Toki PF turetu visi grabstyt.