NBA išaiškino triukšmą paskutinėse Toronto „Raptors“ ir Bostono „Celtics“ serijos rungtynėse sukėlusį epizodą, kada Kemba Walkeris paskutinėmis sekundėmis mėgino išplėšti „keltų“ pergalę.

33
35
60%
6/10
60%
6/10

Lyga pripažino, jog dvikovoje dirbę arbitrai suklydo neskirdami pražangos prieš „Celtics“ gynėją, kurį po krepšiu atakavo keli „Raptors“ krepšininkai.

Esant lygiam rezultatui 98:98, Walkeris turėjo stoti prie baudų metimų linijos, o ketvirtojo kėlinio laikas privalėjo būti atstatytas iki 2,2 sekundės.

Vietoje to, buvo užfiksuotas ginčo kamuolys. Pascaliui Siakamui prametus kitoje aikštės pusėje, komandoms teko žaisti pratęsimą. Galiausiai „Raptors“ triumfavo tik per antrą pratęsimą 125:122 ir išlygino serijos iki keturių pergalių rezultatą 3-3.

„Nežinau, – paklaustas, kas nutiko lemiamoje atakoje, atsakė Walkeris. – Tiesiog pramečiau iš po krepšio.“

NBA taip pat atkreipė dėmesį į teisėjų klaidą pirmajame pratęsime, kada Normanui Powellui nebuvo užfiksuoti žingsniai. Tada arbitrai skyrė pražangą prieš „Raptors“ gynėją ir šis stojo mesti baudų.

Lyga numalšino aistras ir dėl Nicko Nurse'o elgesio, kuris, pasak NBA, neperžengė taisyklių apribojimo. Prasidėjus paskutinei ketvirtojo kėlinio minutei, „Raptors“ specialistas išėjo iš treneriams skirto ploto ir atsistojo aikštės kampe.

Taip strategas galimai sutrikdė Jaysoną Tatumą, kuris atliko perdavimą tiesiai Nurse'ui ir suklydo kritiniu metu.

Visgi nuo kritikos „Raptors“ vairininkui krepšininkas susilaikė.

„Aš tiesiog suklydau, – sakė Tatumas. – Tai – mano klaida. Nereikia kaltinti Nurse'o, kadangi jis nežaidžia aikštėje.“

Lemiamas „Raptors“ ir „Celtics“ mačas vyks naktį iš penktadienio į šeštadienį, 4 val. Lietuvos laiku.

Atrinkti (0) Visi (4)
ed
NBA lygos teisėjų lygis yra palikęs apgailėtinas.. toks jausmas kad jie moka tik technines pražagas švilpti už kalbas, bet už taisyklių pažeidimus jie nebeskelbia... apgailėtina.. o kai tai lemia rungtynių baigtį, PRIVALO būtų peržiūrimas epizodas, nes nu blyn.. Bostonas būtų pasiemęs tą pergalę, 2 baudos.. jopapapa.