Nuotr.: Fenerbahce Beko
Nuotr. Fenerbahce Beko

Edgaras Ulanovas sužaidė rezultatyviausią mačą pasirengimo cikle, o jo atstovaujama Stambulo „Fenerbahče“ iškovojo užtikrintą pergalę.

Gimimo vieta: Kaunas, Lietuva

Igorio Kokoškovo auklėtiniai 93:81 (30:21, 21:26, 22:16, 20:18) įveikė Stambulo „Galatasaray“ ir iškovojo trečiąją pergalę per ketverias draugiškas rungtynes.

Nugalėtojams Ulanovas per 21 minutę įmetė 8 taškus (1/3 dvit., 2/3 trit.), atkovojo 2 kamuolius bei blokavo metimą. Iki šiol lietuvis su „Fenerbahče“ marškinėliais daugiausiai buvo pelnęs 5 taškus.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė 16 taškų surinkęs Nando De Colo (7 rez. perd.), 15 pridėjo Melihas Mahmutoglu, 14 – Lorenzo Brownas (10 rez. perd.), 11 – Jonathanas Hamiltonas.

„Galatasaray“ su 16 taškų išsiskyrė buvęs žalgirietis Brockas Motumas, 15 pridėjo Darylas Maconas.

Atrinkti (0) Visi (7)
abcdef
Komanda visiskai ne jam
2020-09-19
keisti rytfaniu issisokimai
Ules vidurkis bus per 20-21 minute 9-10 tsk. 3-4 rb..,ir ka jus norit prieplaukos?