Eimanto Bendžiaus atstovaujama Sasario „Dinamo“ baigė kovą dėl Italijos Supertaurės.

Amžius: 30
Ūgis: 207 cm
Svoris: 98 kg
Gimimo vieta: Klaipėda, Lietuva

Lietuvio atstovaujama ekipa pusfinalyje 76:88 (24:19, 18:21, 17:22, 17:26) nusileido finalo ketvertą organizuojančiai Bolonijos „Virtus“.

„Dinamo“ pirmąjį ketvirtį laimėjo (24:19), o prieš antrąją mačo dalį dar turėjo trapų pranašumą (42:40), tačiau šeimininkai reikalus išsprendė po pertraukos.

Bendžius „Dinamo“ ekipai per 35 minutes pelnė 11 taškų (3/5 dvit., 1/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Sasario klubo neišgelbėjo įspūdingas Miro Bilano žaidimas – 24 taškai, 13 atkovotų kamuolių ir 37 naudingumo balai.

„Dinamo“: Miro Bilanas 24 (13 atk. kam., 37 naud. bal.), Marco Spissu 17, Jasonas Burnellas 13, Eimantas Bendžius 11.

„Virtus“: Milošas Teodosičius (6 rez. perd.) ir Awudu Abassas po 13, Joshas Adamsas ir Amedeo Tessitori po 11.

Finale Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai susitiks su Milano „AX Armani Exchange“.

Eurolygos klubas kitame pusfinalyje 76:67 (26:15, 17:8, 14:23, 19:21) susitvarkė su Venecijos „Umana Reyer“.

Nugalėtojams 19 taškų pelnė Malcolmas Delaney, 15 pridėjo Kevinas Punteris, 12 – Kyle'as Hinesas.

Venecijos ekipoje su 19 taškų išsiskyrė Mitchellas Wattas, 12 pridėjo Austinas Daye, 11 – Andrea De Nicolao.