Nuotr.: Facebook.com
Nuotr. Facebook.com

Sėkmingai rungtyniavęs Arnoldas Kulboka tapo pirmųjų 2020-2021 m. ACB lygos sezono taškų autoriumi ir buvo vienas ryškiausių krepšininkų Bilbao „RETAbet“ (0-1) gretose, tačiau jo ekipai nepavyko pergalingai atidaryti pirmenybių.

Gimimo vieta: Marijampolė, Lietuva

Lietuvio klubas svečiuose 102:107 (19:25, 24:28, 34:30, 21:15, 4:9) tik per pratęsimą nusileido Las Palmo „Herbalife Gran Canaria“ (1-0) krepšininkams.

Nuo suolo pakilęs 22-ejų puolėjas per 33 minutes įmetė 16 taškų (1/2 dvit., 3/6 trit., 5/6 baud.), sugriebė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 3 pražangas ir surinko 17 naudingumo balų.

Daugiau tritaškių Bilbao ekipoje pataikė tik Ludde'as Hakansonas, iš toli realizavęs 6 iš 9 metimų ir įmetęs 22 taškus.

„Herbalife Gran Canaria“: Mattas Costello 19 (4/8 trit.), Stanas Okoye (5/7 trit.) ir Amedeo Della Valle – po 18, Beqa Burjanadzė 14, Javi Beiranas ir Jacobas Willey – po 11.

„RETAbet“: Ludde'as Hakansonas 22 (6/9 trit.), Ondrejus Balvinas 18 (9 atk. kam.), Jonathanas Rousselle'as 17, Arnoldas Kulboka 16, Jaylonas Brownas 10.

Atrinkti (0) Visi (4)
Jei visą sezoną išlaikys panašius skaičius,tai po sezono gal pagaliau į Šarlotę persikels.Aišku,bus pakilimų bei nuosmukių,bet pirmos rungtynės jam puikiai gavosi.
2020-09-20
+2
vilnietis
Kulboka ne "nuo suolo kilo", o pradejo starto penkete! 10:00 0-0 Cinco Inicial (startinis penketas) Kulboka