Nuotr.: Obradoiro CAB
Nuotr. Obradoiro CAB

Ispanijos ACB pirmenybėse fantastiškai debiutavęs Laurynas Birutis tapo pirmojo turo MVP.

Gimimo vieta: Šiauliai, Lietuva

23-ejų lietuvis pirmajame ture per 31,5 minutės pelnė 27 taškus (9/11 dvit., 9/10 baudos), atkovojo 12 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 3 metimus, perėmė 1 kamuolį, išprovokavo 8 pražangas, 5 sykius suklydo ir triskart prasižengė bei surinko 42 naudingumo balus.

„Turime gerą komandą su puikiais treneriais. Kiekvieną dieną tobulėjame ir tai buvo matoma jau pirmosiose rungtynėse, – ACB oficialiam puslapiui pasakojo Birutis. – Buvo malonumas vėl žaisti ir mėgautis sportu, kurį mylime, po tiek laiko ir šis jausmas bei komandos pergalė man – labai svarbi.“

Vidurio puolėjo atstovaujama Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ pirmajame ture 101:82 įveikė Fuenlabrados „Montakit“, nors dar prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo lygus (69:69).

„Dvikovą pradėjome gerai, bet po to varžovams leidome pelnyti daug lengvų taškų greitose atakose ir antraisiais šansais. Po pertraukos mūsų gynyba prisitaikė, puolimas gerai veikė, todėl sugebėjome atitrūkti“, – pergalės akcentus sudėliojo Birutis.