Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Kauno „Žalgiris“ (2-0) Lietuvos krepšinio lygoje pasiekė antrą lengvą pergalę. Šįkart Martino Schillerio vadovaujama komanda svečiuose 95:62 (25:17, 27:11, 22:13, 21:21) sutriuškino Alytaus „Dzūkiją“ (0-2).

Fotogalerija

Artūras Jomantas pelnė 10 iš pirmųjų 14 „Dzūkijos“ taškų, o alytiškiai atsiliko tik trimis taškais, bet netrukus „Žalgiris“ nuskriejo į priekį.

Antrojo kėlinio pradžioje „Žalgiris“ pirmąjį kartą įgijo dviženklę persvarą (27:17), o ketvirčio pabaigoje kauniečiai spurtavo 12:0 ir susikrovė 24 taškų pranašumą (50:26).

„Žalgiris“ trečiąjį kėlinį užbaigė atkarpa 7:0 ir prieš paskutines 10 minučių jau turėjo 33 taškų persvarą (74:41).

Rekordinį pranašumą žalgiriečiai pasiekė iki mačo pabaigos likus pusei kėlinio. Tuomet komandas skyrė 40 taškų (89:49).

Po dviejų kėlinių Nigelas Hayesas buvo surinkęs 14 taškų ir pataikęs 4 tritaškius iš 5. Visgi antroje mačo pusėje amerikietis taškų nepelnė.

Rezultatyviausiai rungtynėse pasirodė Jomantas, kuris per 25 minutes pelnė 18 taškų (9/11 dvit.), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 21 naudingumo balą.

Nugalėtojų komandoje naudingiausiai žaidė Marius Grigonis, kurio sąskaitoje – 11 taškų (2/3 dvit., 1/1 trit., 4/4 baudos), 3 atkovoti kamuoliai, 3 rezultatyvūs perdavimai ir 19 efektyvumo balų.

Nuo jo nedaug atsiliko Thomasas Walkupas, kuris surinko 8 taškus (2/2 trit.), 7 atkovotus kamuolius bei 7 rezultatyvius perdavimus.

Roko Jokubaičio taškai greitoje atakoje:

„Žalgiris“ įmetė 13 tritaškių iš 24 (54 proc.), 23 dvitaškius iš 36 (64 proc.) ir 10 baudų iš 11 (91 proc.). Savo ruožtu alytiškiai realizavo 26 dvitaškius iš 50 (52 proc.), 3 tritaškius iš 19 (16 proc.) ir 1 baudos metimą iš 5 (20 proc.).

11
19
100%
4/4
4

„Žalgiris“ suklydo 9 kartus ir atliko 26 rezultatyvius perdavimus, kai alytiškiai prarado 11 kamuolių, o vieni kitiems kamuolį asistavo 18 sykių.

„Žalgiris“ šiame susitikime vertėsi be Mareko Blaževičiaus, Patricio Garino ir Tomo Dimšos, tačiau komandoje pirmąsias sezono rungtynes sužaidė Karolis Lukošiūnas. Snaiperis per 5 minutes pelnė 2 taškus (2/2 baudos), atliko 1 rezultatyvų perdavimą ir išprovokavo 1 pražangą.

Trenerių komentarai po rungtynių:

Kitas rungtynes „Žalgiris“ žais su Panevėžio „Lietkabeliu“, o jos sekmadienį bus surengtos Kaune. „Dzūkija“ tą pačią dieną svečiuose rungtyniaus su „Šiauliais“.

„Dzūkija“: Artūras Jomantas 18 (9/11 dvit., 6 atk. kam.), Matas Jucikas 12, Kristupas Žemaitis 10 (8 rez. perd.), Modestas Paulauskas 8.

„Žalgiris“: Nigelas Hayesas 14 (4/7 trit.), Joffrey Lauvergne'as 13 (6/8 dvit.), Marius Grigonis 11, Martinas Gebenas ir Rokas Jokubaitis po 9, Steve'as Vasturia ir Thomasas Walkupas (7 atk. kam., 7 rez. perd.) po 8.

Modesto Paulausko blokas:

Atrinkti (0) Visi (65)
Www
nemanau kar vasturia duos daugiau naudos nei dimsa , rubitas jau galetu pradet normaliau zaist , cia ne saro sistema kad puse sezono reiktu pratintis
2020-09-24
-1
Mar
ble kiek cia rytfaniu :ooo +apsimetinejanciu zalgirio fanais :D ar jus blt neesat graudus ? :D vargsiukai
2020-09-24
-1
panzer
Marekas idomu vis dar tikisi top 15 piko vasaros drafte... top 15 :)
2020-09-23
-3
Panzer
o tai kas priminusavo komentara?? rimtai tikit kad ji paaauks top15, galim babkem susimest statau pries..
2020-09-24
-1
Antanas
Iveike pora lavonu ir jau euforija. Nu sekmadieni kabelio vyrai juos gerai atidu..lkins o kita savaite jau prasides visi smagumai. Pirejo kariai jau db zvengia is zalio sku..duro ir austru la..vono