Nuotr.: Obradoiro CAB
Nuotr. Obradoiro CAB

Ispanijoje tęsiasi ACB pirmenybes, kur antrajame ture įvyko lietuviškų klubų susitikimas.

Manresoje vykusiose rungtynėse Lauryno Biručio ir Lauryno Beliausko atstovaujama Santjago de Kompostelos „Obradoiro CAB“ (2-0) 80:76 (21:15, 20:24, 19:17, 20:20) palaužė Martyno Sajaus vedamą vietos BAXI (1-1) ekipą.

Likus žaisti pusantros minutės, rezultatas buvo lygus (75:75), tačiau netrukus Beliauskas pelnė dvitaškį (77:75), o rungtynių pabaigoje „Obradoiro CAB“ pergalę baudų metimais įtvirtino Mike'as Daumas.

Nugalėtojų ekipoje rezultatyviausiai žaidęs Beliauskas per 22 minutes įmetė 15 taškų (2/2 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius ir surinko 9 naudingumo balus.

Tuo metu Birutis „Obradoiro CAB“ ekipai per 26 minutes pridėjo 14 taškų (7/10 dvit.), 4 atkovotus kamuolius ir 16 naudingumo balų.

Šeimininkų ekipos gretose rezultatyviausiai žaidęs Sajus per 17 minučių įmetė 13 taškų (5/6 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius ir surinko 15 naudingumo balų.

BAXI: Martynas Sajus 13 (5/6 dvit.), Danielis Perezas 12 (11 rez. perd.), Eulis Baezas 10.

„Obradoiro CAB“: Laurynas Beliauskas 15, Laurynas Birutis (7/10 dvit.) ir Kassiusas Robertsonas po 14, Mike'as Daumas 11.

Kitose rungtynėse Dovydo Giedraičio atstovaujama Madrido „Estudiantes“ (0-2) išvykoje 80:93 (15:24, 21:15, 21:31, 23:23) nusileido Mursijos UCAM (1-1) ekipai.

Giedraitis aikštėje praleido 19 minučių ir per jas įmetė 6 taškus (2/4 trit.), atkovojo kamuolį ir surinko 2 naudingumo balus.

UCAM: Conneris Frankampas 24, Jordanas Davisas 21, Emanuelis Cate 18 (8 atk. kam.).

„Estudiantes“: Johnas Robersonas 20, Alekša Avramovičius 12, Edwinas Jacksonas 11, Nemanja Djurišičius 10.

Atrinkti (0) Visi (5)
Cercas
Belauskas iš Nevėžio lyderio patapo acb komandos lyderių. Gal nėra toks didelis skirtumas tarp lygų, tik jie turi 5-6 stipresnes komandas, pas mus tokios tik 2.