Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

VTB Vieningoje lygoje pirmosiose rungtynėse Krasnodaro „Lokomotiv“ (1-0) su Mindaugu Kuzminsku ir Mantu Kalniečiu iškovojo pergalę. Ji namuose 83:76 (20:22, 23:12, 21:17, 19:25) įveikė Zeliona Guros „Stelmet“ (0-2).

Abu lietuviai susitikimą pradėjo starto penkete.

Nugalėtojų gretose 30-metis 205 cm ūgio Kuzminskas surinko dvigubą dublį. Puolėjas per 32 minutes įmetė 11 taškų (4/6 dvit., 0/3 trit., 3/5 baudų), sugriebė 10 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 5 pražangas, po kartą suklydo ir prasižengė, blokavo metimą bei surinko 19 naudingumo balų.

Kalnietis per 26 minutes pridėjo 10 taškų (2/2 dvit., 2/5 trit.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, po tris sykius prasižengė ir suklydo bei įsirašė 16 efektyvumo balų.

„Lokomotiv“: Alanas Williamsas 20 (7/11 dvit., 9 atk. kam., 29 naud. bal.), Willas Cummingsas 12, Mindaugas Kuzminskas 11 (10 atk. kam.), Mantas Kalnietis (8 rez. perd.), Stanislavas Ilnitskis ir Jordanas Crawfordas po 10.

„Stelmet“: Janis Berzinš 18 (7 atk. kam.), Iffe Lundbergas 15, Geoffrey Grosselle‘as 12.