Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

Vieną galingą kėlinį sužaidusi Tel Avivo „Maccabi“ (1-0) naująjį Eurolygos sezoną pradėjo pergale.

18
25
3
100%
5/5

Ioannio Sfairopouloso auklėtiniai ketvirtadienio vakarą namuose 80:73 (19:29, 30:12, 18:17, 13:15) nugalėjo Berlyno ALBA (0-1) krepšininkus.

Nors per pirmąjį kėlinį svečiai įgijo dviženklį pranašumą (29:19), antrojo ketvirčio metu „Maccabi“ krepšininkai surengė galingą spurtą (30:12) ir į ilgąją pertrauką patraukė pirmaudami 8 taškais – 49:41.

Angelo Caloiaro vedamas „Maccabi“ klubas trečiajame kėlinyje išlaikė iniciatyvą savo rankose ir taip pat įrodė esantis geresnis. Šeimininkai ketvirtį laimėjo 18:17 bei po 30 grynojo žaidimo laiko minučių buvo priekyje (67:58).

Pirmąją ketvirtojo kėlinio pusę „Maccabi“ sugebėjo laikyti žaidimo vadžias savo rankose (78:66), tačiau rungtynėms artėjant prie pabaigos ALBA gynėjas Simone Fontecchio pelnė 5 taškus paeiliui, Jaysonas Grangeris pridėjo dvi taiklias baudas ir, likus minutei, šeimininkai priartėjo iki 5 taškų (78:73).

Tačiau per likusį laiką ALBA krepšininkai rezultatyvios atakos surengti nesugebėjo, o besibaigiant rungtynių laikui Caloiaro pelnė dvitaškį, taip įtvirtindamas „Maccabi“ klubo pergalę.

Naudingiausiai nugalėtojų komandoje žaidė Caloiaro. Puolėjas į varžovų krepšį per 31 minutę įmetė 18 taškų (5/5 dvit., 1/4 trit., 5/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius, ir surinko 25 naudingumo balus.

ALBA ekipoje rezultatyvumu išsiskyrė Marcusas Erikssonas, kurio sąskaitoje 18 taškų (3/4 dvit., 4/4 trit.) ir 15 naudingumo balų.

„Maccabi“: Angelo Caloiaro 18, Chrisas Jonesas 12, Othello Hunteris 12, Scottie Wilbekinas 8 (2/9 trit.)

ALBA: Marcusas Erikssonas 18, Simone Fontecchio 16, Peytonas Siva ir Jaysonas Grangeris – po 10.