Nuotr.: Zuma Press – Scanpix
Nuotr. Zuma Press – Scanpix

Įtikinamą persvarą iššvaisčiusi „Barcelona“ (1-0) dar kartą kirto Maskvos CSKA (0-1) ekipai ketvirtajame kėlinyje ir pergalinga nata pradėjo žygį Eurolygoje. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai savo aikštėje nugalėjo 76:66 (24:14, 17:19, 14:15, 21:18).

13
22
60%
3/5
3

Galingai startavę katalonai pirmąjį kėlinį laimėjo 24:14 ir paėmė iniciatyvą į savo rankas, o trečiajame ketvirtyje pranašumas siekė 14 taškų (51:37).

Ir kai atrodė, jog Šaro kariauna nužygiuos nepavejamai, maskviečiai atsakė septyniais taškais paeiliui ir nepaleido varžovų (44:51).

Ketvirtajame kėlinyje Mike'o Jameso dvitaškis priartino CSKA iki dviejų taškų deficito (55:57), bet Rusijos ekipa tuoj pat praleido šešis Alexo Abrineso taškus, Cory Higginsas įmetė du ir šeimininkai vėl buvo priekyje dviženkle persvara (65:55).

Brandonas Daviesas po to pridėjo dar šešis taškus, iš viso surinko 18 taškų (7/9 dvit., 4/5 baud.) ir buvo rezultatyviausias rungtynėse.

Nikola Mirotičiaus sąskaitoje – 17 taškų (5/8 dvit., 1/3 trit., 4/5 baud.), 7 atkovoti ir 4 perimti kamuoliai bei 22 naudingumo balai.

CSKA ekipai nepadėjo Nikola Milutinovas ir Janis Strelnieks.

Jasikevičiaus vadovaujama ekipa suklydo 17 kartų, Maskvos klubas – 13.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 18, Nikola Mirotičius 17 (7 atk. kam., 5 kld.), Alexas Abrinesas 13 (3/5 trit.).

CSKA: Tornikė Šengelija 15, Mike'as Jamesas 13 (6 kld.), Danielis Hackettas 11 (3/4 trit.).

As
Baisu net pagalvot kas bus kai barsa isizais...
2020-10-02
+1
BVB
Sarui px ar zalgiris ar barcos zvaigzdynas saukia, draskosi ant visu is eiles :D
2020-10-02
+1
lol
jis kaip zaidejas buvo didesnis zvaigzde uz ta visa zvaigzdyna
2020-10-02
+1
ziuredamas rungtynes pagalvojau, kad Saras pagaliau galejo nesirupinti del Mike James\'o ir jo tas gynybos idejas igyvendinti barcos krepsininkams. Realiai be keliu nereiksmingu jo pataikytu metimu jis pagrinde vien baudom rinko tik tuos taskus. Nors ir Zalgiriui irgi sekesi ji paginti, bet 4 kel budavo issaudavo. O siaip barcos zaidimas tokiame sezono stadijoj atrodo tikrai ispudingai, gynyba ypatingai. Puolime dar privelia klaidu kur neturetu pagal Saro propaguojama stiliu.