Nuotr.: BasketNews.lt/D.Lukšta
Nuotr. BasketNews.lt/D.Lukšta

Naujojo sezono Eurolygoje sužaistas pirmasis pratęsimas, po kurio pergale džiaugėsi Milano „AX Armani Exchange“ (1-0) krepšininkai.

17
22
8
50%
3/6

Ettores Messinos auklėtiniai Miunchene per pratęsimą 81:79 (15:14, 17:17, 22:24, 16:15, 11:9) palaužė vietos „Bayern“ (0-1) krepšininkus.

Ilgą laiką pratęsime pirmavęs Milano klubas (78:75) iniciatyvą prarado paskutinę minutę, kai likus žaisti 29 sekundes Nickas Weileris-Babbas išvedė šeimininkus į priekį – 79:78.

Vis dėlto rungtynių pabaigoje sėkmė nusišypsojo svečiams – Shavonas Shieldsas smeigė tritaškį per varžovo rankas, o Wade'o Baldwino ir Vladimiro Lučičiaus paskutiniai metimai tikslo nepasiekė.

„Bayern“ turėjo galimybę išvengti pratęsimo, tačiau lemiamas Nihado Djedovičiaus metimas iš vidutinio nuotolio tikslo nepasiekė.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Malcolmas Delaney per 32 minutes įmetė 17 taškų (2/5 dvit., 3/6 trit., 4/5 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 8 rezultatyvius perdavimus ir surinko 22 naudingumo balus.

„Bayern“: Wade'as Baldwinas 18 (7/10 dvit.), Nihadas Djedovičius (7 rez. perd.) ir Jalenas Reynoldsas (11 atk. kam.) po 14, Vladimiras Lučičius 12.

„AX Armani Exchange“: Malcolmas Delaney 17 (8 rez. perd., 22 naud. bal.), Kyle'as Hinesas 16 (20 naud. bal.), Shavonas Shieldsas ir Sergio Rodriguezas po 9.