Nuotr.: Baskonia
Nuotr. Baskonia

Spalio 1-ąją startavusioje Eurolygoje užfiksuota dar viena staigmena, o šį sykį ją pateikė lietuviškoji Vitorijos „Baskonia“ (1-0).

23
32
88%
7/8
6

Dviejų lietuvių atstovaujamas klubas namuose 76:63 (15:16, 18:13, 19:20, 24:14) privertė kapituliuoti Madrido „Real“ (1-0).

Rungtynių lūžis įvyko ketvirtajame kėlinyje – Duško Ivanovičiaus auklėtiniai laimėjo atkarpą 14:4 ir pasiuntė varžovus į nokdauną – 66:56.

Prie pirmosios klubo pergalės Eurolygoje svariai prisidėjo Rokas Giedraitis. Lietuvis per 30 minučių pelnė 12 taškų (4/9 dvit., 1/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius, išprovokavo tiek pat pražangų ir surinko 15 naudingumo balų.

Kitas lietuvis Tadas Sedekerskis per 5 minutes taškų nepelnė, po sykį prasižengė ir suklydo bei surinko -2 naudingumo balus.

Fantastišką mačą nugalėtojų gretose sužaidė Pierria Henry – 23 taškai (5/7 dvit., 2/4 trit., 7/8 baud.), 6 rezultatyvūs perdavimai, 7 išprovokuotos pražangos ir 32 naudingumo balai.

„Real“ gretose išsiskyrė Facundo Campazzo. Argentinietis per 24 minutes pelnė 17 taškų (4/7 dvit., 2/8 trit., 3/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 14 naudingumo balų.

„Baskonia“: Pierria Henry 23 (7/8 baud., 6 rez. perd., 7 išpr. praž., 32 naud. bal.), Alecas Petersas 18 (21 naud. bal.), Luca Vildoza ir Rokas Giedraitis po 12.

„Real“: Facundo Campazzo 17, Walteris Tavaresas ir Jaycee Carollas po 10.