Nuotr.: Utenos Juventus
Nuotr. Utenos Juventus

Ketvirtąjį kėlinį sėkmingiau sužaidę ir Martyno Gecevičiaus vedami Utenos „Juventus“ (2-1) krepšininkai LKL pirmenybėse pasiekė antrąją pergalę.

16
27
40%
2/5
75%
3/4

Žydrūno Urbono auklėtiniai namuose 83:76 (20:10, 20:20, 20:27, 23:19) pranoko Kėdainių „Nevėžio-Optibet“ (2-2) ekipą, kuriai tai buvo antroji nesėkmė paeiliui.

Gecevičius nugalėtojams per 26 minutes pelnė 20 taškų (2/2 dvit., 4/8 trit., 4/4 baudų), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 2 kamuolius, sykį suklydo bei surinko 25 naudingumo balus.

„Juventus“ atitrūko ketvirtojo kėlinio viduryje. Komandos naujokas Jamelas Artisas pataikė tritaškį, Julius Jucikas pridėjo metimą iš po krepšio, Ignas Vaitkus atseikėjo dar vieną tolimą metimą, o atkarpą 8:2 laimėję šeimininkai įgijo 13 taškų pranašumą – 75:62.

Per likusią rungtynių dalį Kėdainių ekipai lemiamo šturmo surengti nebepavyko ir finalinė sirena paskelbė „Juventus“ pergalę.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo uteniškiai, kurie po pirmojo kėlinio pirmavo 20:10, o antrajame ketvirtyje taip pat turėjo dviženklį pranašumą (40:28).

Vis tik trečiajame kėlinyje spurtavę svečiai buvo sumažinę deficitą iki minimumo (55:56), o lemiamą ketvirtį pasitiko turėdami trijų taškų deficitą – 57:60.

„Nevėžio-Optibet“ gretose puikų pasirodymą surengė Vaidas Kariniauskas, kuris pelnė 21 tašką (7/12 dvit., 0/2 trit., 7/8 baudos), atliko 7 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, 3 sykius suklydo, išprovokavo 5 pražangas bei surinko 27 naudingumo balus.

„Juventus“ ekipoje debiutavęs Artisas per 19 minučių įmetė 8 taškus (1/3 dvit., 2/3 trit.), sugriebė 8 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 3 sykius suklydo ir surinko 11 naudingumo balų.

„Juventus“: Martynas Gecevičius 20 (4/8 trit., 8 rez. perd., 25 naud. bal.), Ignas Vaitkus 16 (8 atk. kam., 27 naud. bal.), Julius Jucikas 13 (6/8 dvit., 7 atk. kam.).

„Nevėžis-Optibet“: Vaidas Kariniauskas 21 (7/12 dvit., 7 rez. perd., 27 naud. bal.), Panagiotis Kalaitzakis 15 (4/8 dvit., 1/8 trit.), Vaidas Čepukaitis 14 (5/7 dvit., 7 atk. kam.), Julius Kazakauskas 12 (4/6 dvit., 8 atk. kam.).

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (9)
jomajo
o geras,Juve tik patys prisidaridavo problemu,silpnai nevezis...o kodel kiltina viciui nedave technines?Taip skericiojasi,Urbonui uz nieka,po eilinesa teiseju klaidos...
2020-10-03
+1
lvl
Dar istrigo kariniausko reidai i kaire. neuzdengiami be pagalbu ir specialiu schemu juvei buvo. Nezinau koki jis ten zenkla rode po eiliniu tasku. Lygtais ziovavima, suprask ner pries ka zaist.
2020-10-03
-1
lvl
Nevezis dar labai gerai atsilaike. Legionas traumuotas. Tamulis su 0/9 FG nekeiciamas nes nelabai yra kuo. Bulve viena po kitos dievui i langus mete. Grantas Vasiliauskas atrodo taip ir likes tarp vaiku krepsinio ir ju greiciu. Komanda pataike 3/22 tritaskius. Ir vistiek isliko rungtynese.