Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Dramatišką pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) pasiekė Panevėžio „Lietkabelio“ (2-2) krepšininkai.

Fotogalerija

Nenado Čanako auklėtiniai namuose 87:82 (15:22, 29:23, 22:21, 21:16) palaužė Klaipėdos „Neptūną“ (2-1), kuriam tai buvo pirmoji nesėkmė LKL pirmenybėse.

Iki dvikovos pabaigos likus 3 minutėms Giedrius Stankevičius smeigė tritaškį ir padidino „Neptūno“ persvarą iki 4 taškų – 82:78, tačiau tuomet „Lietkabelis“ kilo į lemiamą šturmą.

Kyle‘as Vinalesas bei Vytenis Lipkevičius realizavo po tolimą metimą, o Paulius Valinskas atliko sėkmingą reidą krepšio link ir, likus 36 sekundėms, „Lietkabelis“ jau turėjo 4 taškų pranašumą – 86:82.

Kitoje atakoje Stankevičiaus tritaškis skriejo pro šalį, tad svečiams nebeliko nieko kito, kaip tik gelbėtis pražangomis. Vis tik ši taktika nepasiteisino ir panevėžiečiai šventė pergalę.

Nugalėtojų gretose puikų pasirodymą surengęs Marinas Maričius per 21 minutę pelnė 21 tašką (9/15 dvit., 3/3 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 2 metimus, išprovokavo 3 pražangas bei surinko 23 naudingumo balus.

„Neptūno“ pralaimėjimą dar labiau apkartino Žygimanto Janavičiaus trauma. Įžaidėjas dar pirmojo kėlinio viduryje susižeidė pėdą ir į aikštelę nebegrįžo.

Janavičius per 6 minutes spėjo pelnyti 5 taškus (1/1 dvit., 1/1 trit.), atkovoti 2 ir perimti 1 kamuolį bei surinkti 8 naudingumo balus.

„Lietkabelis“: Marinas Maričius 21 (21 min., 9/15 dvit., 23 naud. bal.), Kyle‘as Vinalesas 13 (3/8 dvit., 2/8 trit.), Vytenis Lipkevičius (3/5 dvit., 9 atk. kam., 21 naud. bal.) ir Troy Barniesas (4/4 dvit.) po 11, Paulius Valinskas (5/9 dvit.) ir Gabrielius Maldūnas po 10.

„Neptūnas“: Džiugas Slavinskas 12 (5/5 dvit.), Norbertas Giga (5/9 dvit.) ir Tadas Pažėra (6/7 baudos) po 10.

Trenerių komentarai:

Atrinkti (0) Visi (18)
x
Barnies po truputį įisižaidžia, Vinales reikia daugiau komandiškai žaist . į startą gal jau laikas leisti Normantą su Venskumu jei taip ir toliau žais masiulis su valinsku
piktz
Mažeika - durnius su iniciatyva. Nebesuskaičiuoju, kiek jis man per gyvenimą nervų ląstelių sudegino.
2020-10-03
+1
Svarstykles
gera kova buvo neptunas geriau pradejo runktynes 9-22 bet Lietkabelis greit pabudo atsake savo spurtu ir jau 22-25
2020-10-03
+1
Lietkabelis
Jo Jau daug Kas siunte Mariciu Namo gal per Draugyskas prastai atrode 😃
2020-10-03
Tai kad
jis suzaide pries komanda kur nera stipriu centru.sitas pasirodymas nieko neparodo. gynyboje,kaip ejo taip ir eina,kaip pro stovinti,daugybe situaciju,ypac pradzioje plaukiojo deriniuose puolime ir gynyboje.facebooke buvo diskusija,tarp Maric ir fano.Maric atsake fanui,kuris paklause savo komentare,kiek kainuoja bilietai issiusti Maric namo.Maric sake niekur nevaziuosias.as pamates,kad vyksta idomi duskusija,pasiuliau Maric deze alaus arba jo pageidaujamo gerimo uz kiekviena points/rebounds Double si sezona. tai zmogus,turbut stengesi kad gautu deze alaus...nedaug truko,tik 4 reboundu
2020-10-03
+2
ATI
Masiulis uz Neptuna zaide :/ Jei taip ir toliau, tai is jo nieko gero nebus.
2020-10-03
+3
In vino veritas
Del Masiulio tai tikrai keista. Vasara Vokietijoj tikrai gerai atrode, o dabar visai nepalosia. Pats laikas susiimt.
2020-10-03
+3
Įtemptos rungtynės, viskas kaip ir gerai, bet nefiksuoti baudos prieš Pažėra paskutinę minutę, kai sprendžiasi nugalėtojas, nesuvokiamas teisėjų sprendimas..
2020-10-03
+2
Auris
kai teisejai nusprendzia rungtyniu baigti. 50 sek likus prazanga pries Pazera metimo metu, teiseju svilpukas tyli, tada likus 20 sek, jei nesumaisiau pavardziu, Valinskas varydamasis kamuoli trekia Mazeikai is alkunes i dantis, Mazeikai prazanga. wtf???
2020-10-03
+10
O kai Mazeika mostelejo ranka salia varzovo sukeldamas pavojinga vejo gusi ir gavo tik paprasta prazanga?
2020-10-03
-2
2020-10-03
+1
Lietkabelis
O dar taip nuvertinot maričiu va šiandien kaip gerai pasirodė.
2020-10-03
Maric out
Tu turbūt juokauji? Ginasi Marič tragiškai, 1x1 dar dar, bet kai reikia komandiškai pasiginti - visiška tragedija.