Nuotr.: Reuters - Scanpix
Nuotr. Reuters - Scanpix

Jimmy Butleris sužaidė įspūdingas rungtynes, o jo vedama Majamio „Heat“ iškovojo pirmąją pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) finale.

40
55
11
13

Butlerio tempiama „Heat“ 115:104 (26:23, 32:31, 27:26, 30:24) palaužė Los Andželo „Lakers“ krepšininkus ir sušvelnino finalo serijos rezultatą – 1-2.

„Heat“ ir vėl vertėsi be traumuotų Bamo Adebayo ir Gorano Dragičiaus, tačiau Butleris įrodė, jog nėra pasiruošęs greitai palikti Orlando burbulą.

Eriko Spoelstros auklėtiniai trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 10:0 ir įgijo 14 taškų pranašumą (68:54), tačiau dar iki ketvirčio pabaigos „Lakers“ jį sušvelnino (80:85), o lemiamos atkarpos pradžioje NBA favoritai rezultatą ir persvėrė – 91:89.

Vis dėlto tuomet Kelly Olynykas, Butleris ir Tyleris Herro inicijavo naują spurtą 14:4 (103:95), po kurio „Lakers“ atsitiesti nebesugebėjo, taip patirdami pirmąją nesėkmę.

Fenomenalų pasirodymą surengęs Butleris nugalėtojams per 45 minutes pelnė 40 taškų (14/20 dvit., 12/14 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 13 rezultatyvių perdavimų, išrašė 2 blokus ir 5 sykius suklydo.

Butleris tapo tik trečiuoju krepšininku NBA istorijoje, kuriam lygos finale pavyko pelnyti 40 taškų bei surinkti trigubą dublį. Anksčiau tokį pasirodymą buvo pavykę surengti Jerry Westui ir LeBronui Jamesui.

„Visada sakau treneriui, jog esu viskam pasiruošęs, – po rungtynių sakė mačo herojus. – Didžiausia scena, nesvarbu, aš galiu tai padaryti.“

Trečiajame finalo serijos susitikime LeBronas buvo rezultatyviausias „Lakers“ žaidėjas, pelnęs 25 taškus (8/11 dvit., 1/5 trit., 6/9 baud.). Taip pat Karalius per 39 minutes atkovojo 10 kamuolių, atliko 8 rezultatyvius perdavimus, tačiau taip pat 8 sykius suklydo.

Tuo metu LeBrono dešinioji ranka Anthony Davisas šį kartą buvo pristabdytas. Aukštaūgis aikštėje praleido 33 minutes ir per jas spėjo pelnyti 15 taškų (5/7 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atkovoti 5 kamuolius, atlikti 3 rezultatyvius perdavimus, 5 kartus suklysti bei 4 sykius pažeisti taisykles.

Ketvirtosios finalo serijos rungtynės įvyks naktį iš antradienio į trečiadienį.

„Heat“: Jimmy Butleris 40 (14/20 dvit., 12/14 baud., 11 atk. kam., 13 rez. perd.), Tyleris Herro ir Kelly Olynykas po 17, Duncanas Robinsonas 13, Jae Crowderis 12 (8 atk. kam.).

„Lakers“: LeBronas Jamesas 25 (8/11 dvit., 10 atk. kam., 8 rez. perd., 8 kld.), Kyle'as Kuzma ir Markieffas Morrisas po 19, Anthony Davisas 15.

Atrinkti (0) Visi (9)
Parodė charakterį Heat,dar anksti juos nurašyti.Ir sušvelninti rezultatą prireikė tokio neįtikėtino Butlerio pasirodymo.Fantastika,ką jis išdarinėjo,komandos draugai taip pat puikiai jam padėjo.Na ką,intriga vėl grįžta.
2020-10-05
Aš apakęs
Tas garsas, kai Miami pelno taškus 😂😂😂😂😂😂
2020-10-05
+3
kasioguru
Toks ispudis, kad Lakers nusprende sukurt finale intriga, jau taip akivaizdziai padeje skersa lose, dar ir teisejus pakalbino, kad tie pasvilptu uz Heat, nes nieko nesvilpe Lakers naudai. ir vistiek iki galo nebuvo aisku, kas laimes. pajegumo skirtumas akivaizdus, Heat be Butlerio ner kam daugiau patraukt, stebuklus rode naujokai finale atrodo kaip tikri naujokai, meto nesamones, gintis nemoka, ka su tokiais padarysi pries patyrusius senbuvius. dar 2 varzybos ir baigta, nu nebent Bamas gris ir dar koki viena maca pavyks istraukt.
JR
Nėra dviejų startinių žaidėjų, tai logiška, kad šis žaidėjas gauna daugiau galimybių. Taip pat imasi lyderio vaidmens. Tik įdomiau.
2020-10-05
+1
D0p
sergu uz abi komandas, bet manau kad si pergale heatu ir bus paskutine, na geriausiu atveju serija baigsis 4-2😊 bet varzybos buvo labai graźios!😊