Dar vieną pergalę besiruošdama Europos vaikinų (iki 20 metų) čempionatui iškovojo Lietuvos rinktinė. Rimo Kurtinaičio auklėtiniai ketvirtadienį Klaipėdoje 86:77 (25:17, 24:14, 17:22, 20:24) nugalėjo bendraamžius iš Latvijos.

A.Truškausko taškai rungtynių pabaigoje įtvirtino lietuvių pergalę
Nuotr. basketnews.lt
Aštuonis taškus be atsako pirmojo kėlinio viduryje pelnę lietuviai atitrūko 19:10 ir pirmavo iki pat rungtynių pabaigos.

Trečiojo kėlinio pradžioje Lietuvos komandos persvara pasiekė 20 taškų ribą, kai 6 taškus pelnė Renaldas Seibutis – 55:35.

Visgi latviai nepalūžo ir po 10 taškų be atsako priartėjo iki 63:68 (34-ąją min.). Tačiau tada šeimininkai perėmė du kamuolius, laimėjo atkarpą 8:0 ir vėl įgijo 13 taškų persvarą – 76:63.

Nors paskutinę minutę svečiai sugebėjo sumažinti skirtumą iki 6 taškų (74:80), o vėliau – ir iki 5 (77:82), galutinį tašką padėjo Aurimas Truškauskas, per paskutinę minutę pelnęs visus šešis rinktinės taškus.

34 16 9 16 3 28 86

Aikštėje nepasirodė Povilas Stasiulionis ir Vaidotas Volkus.

Latvija: J.Patmalniekas 16 taškų, J.Aleksejevas 13, J.Berkis 12, K.Lubaitis 9, A.Čavaras 8.